Miniblog

Nokia z Androidem - niemożliwe? Wręcz przeciwnie!

Michał Majchrzycki
Nokia z Androidem - niemożliwe? Wręcz przeciwnie!
3

Co by było gdyby Nokia zamiast z Microsoftem podpisała umowę z firmą Google? Albo rozwijała nadal system MeeGo? Z pewnością wielu użytkowników żałuje, że Stephen Elop nie podjął właśnie takiej decyzji rok temu. Jak wtedy wyglądałyby telefony fińskiego producenta? Jeżeli zastanawialiście się nad tym...

Co by było gdyby Nokia zamiast z Microsoftem podpisała umowę z firmą Google? Albo rozwijała nadal system MeeGo? Z pewnością wielu użytkowników żałuje, że Stephen Elop nie podjął właśnie takiej decyzji rok temu. Jak wtedy wyglądałyby telefony fińskiego producenta? Jeżeli zastanawialiście się nad tym pytaniem, oto mamy odpowiedź.

Zawsze znajdą się tacy, którzy będą próbować naginać rzeczywistość do własnych potrzeb. I bardzo dobrze. Na forum Maemo.org pojawiły się właśnie zrzuty ekranu Nokii N9 z systemem Android 4.0. Przypomnijmy, że model N9 pojawił się w sprzedaży z systemem MeeGo, zarzuconym wkrótce później przez fińską firmę. Port nie jest jeszcze gotowy, a zajmuje się nim Alexey Roslyakov z zespołem NITDroid. Grupa wcześniej zajmowała się m.in. wprowadzeniem Androida na Nokię N900.

Jaki model będzie następny? Może Lumia 800?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu