Felietony

Nokaut.tv - tak się zaskakuje w internecie

Grzegorz Marczak
Nokaut.tv - tak się zaskakuje w internecie
16

Nokaut jedne z liderów rynku porównywarek cenowych po raz kolejny mnie pozytywnie zaskoczył. Po tym jak Nokaut zaczął porównywać ceny hoteli czy połączeń lotniczych przyszedł czas na wejście w media z nowym projektem o nazwie Nokaut.tv. Choć nadal uważam, że na treściach video w sieci nie zarabia si...

Nokaut jedne z liderów rynku porównywarek cenowych po raz kolejny mnie pozytywnie zaskoczył. Po tym jak Nokaut zaczął porównywać ceny hoteli czy połączeń lotniczych przyszedł czas na wejście w media z nowym projektem o nazwie Nokaut.tv. Choć nadal uważam, że na treściach video w sieci nie zarabia się łatwo to jednak nie da się zaprzeczyć, że materiały video są angażujące i świetnie nadają się do promocji produktów, marki czy też własnego biznesu w internecie. Dobrze zrobione wideo natomiast może przynieść o wiele lepsze efekty niż pieniądze wydane na reklamę.

Z takie założenia wyszedł chyba Nokaut tworząc nokaut.tv serwis w którym oprócz rozrywkowych konkursów w których ludzie mogą wygrać ciekawy sprzęt mają się też pojawić recenzje różnych produktów. Dobry ruch i myślę, że bardzo potrzebny szczególnie w tej kategorii serwisów internetowych, która umówmy się medialna specjalnie nie jest.

W realizację Nokaut.tv zaangażowana jest ekipa Adama Drzewickiego z MaturaToBzdura.TV, która nie tylko ma spore doświadczenie ale też i widzę potrzebną do prowadzenia takiego projektu.

Jednym mankamentem całego pomysłu jest storna internetowa, która mimo iż eksponuje to co najważniejsze czyli filmy to jednak nie do końca wyjaśnia o co chodzi, co to za filmy itp. Nad tym moim zdaniem można jeszcze trochę popracować. Jeśli chodzi natomiast o premierowy odcinek to moim zdaniem nie można mu nic zarzucić.Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

nokaut