Moje przemyślenia

Obalanie mitów o zarabianiu na mobilnych aplikacjach

Grzegorz Marczak
Obalanie mitów o zarabianiu na mobilnych aplikacjach
17

Loic Le Meur to człowiek, który stworzył i z sukcesem prowadzi seesmic.com czyli klienta (webowego, mobilnego i desktopowego) dla serwisów takich jak Facebook czy Twitter. Loic (znany również z prowadzenia świetnych konferencji LeWeb) na swoim blogu umieścił ostatnio ciekawy wpis z jego opinią i spo...

Loic Le Meur to człowiek, który stworzył i z sukcesem prowadzi seesmic.com czyli klienta (webowego, mobilnego i desktopowego) dla serwisów takich jak Facebook czy Twitter. Loic (znany również z prowadzenia świetnych konferencji LeWeb) na swoim blogu umieścił ostatnio ciekawy wpis z jego opinią i spostrzeżeniami na temat zarabiania na mobilnych aplikacjach (chodzi głównie o programy na iPhona i Androida).

Gorąco wszystkim polecam zapoznanie się jego przemyśleniami, które umieścił na blogu również w formie video postu (wklejka poniżej). Jest to niezły prysznic na rozpalone głowy tych, którzy myślą że wystarczy nam kilkadziesiąt tysięcy pobrań aplikacji aby zacząć na niej zarabiać. Loic zwraca przede wszystkim uwagę na to, że liczba pobrań ma się nijak do aktywnego użytkownika na którym tak naprawdę zarabia się pieniądze - posłuchacie zresztą sami:


Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu