Telekomy

Nie 5G, nie eSIM a światłowody pojawiają się w ofercie Nju Mobile!

Grzegorz Ułan
Nie 5G, nie eSIM a światłowody pojawiają się w ofercie Nju Mobile!
10

eSIM i 5G już od dawna jest w ofercie Flex. Najwyraźniej Orange ma zupełnie inne plany co do swojej drugiej marki Nju Mobile, bo postanowił właśnie wprowadzić do tej oferty zamiast tych usług - światłowody.

Oferta promocyjna na Nju Mobile Światłowód

To na razie testy światłowodów w ofercie Nju Mobile, ale za to możemy liczyć na promocyjne warunki. Najtańsze światłowody w Orange z limitem 300 Mb/s kosztują obecnie 59,98 zł, w Nju Mobile w ofercie promocyjnej skorzystacie z wprawdzie mniejszego limitu 200 Mb/s, ale za to 20 zł taniej - 39,99 zł miesięcznie w modelu subskrypcyjnym, płatne z góry na początku każdego miesiąca.

Aby skorzystać z oferty promocyjnej musicie być już klientami Nju Mobile abonament lub na kartę. W przypadku, gdy zdecydujecie się na wykupienie jej na okres dwóch lat (bez zmiany warunków po tym okresie), opłata instalacyjna kosztuje 50 zł. Dodatkowo w prezencie dostaniecie 200 GB do wykorzystania przez pół roku na karcie SIM, z której już korzystacie.

Jeśli jednak zdecydujecie się zrezygnować z oferty przed upływem dwóch lat, będziecie musieli dopłacić do opłaty instalacyjnej 449 zł.

Oferta podstawowa na Nju Mobile Światłowód

W przypadku, gdy od razu zdecydujecie się na ofertę bez zobowiązania, a więc z opcją rezygnacji w każdej chwili opłaty rosną znacznie, zarówno miesięczna - do 59,99 zł, jak i instalacyjna - do aż 499 zł.

Zarządzanie usługą odbywa się po zalogowaniu na stronie www.nju.pl/zaloguj lub poprzez aplikację mobilną, dostępną na smartfony z Androidem i iOS na pokładzie. Co jeszcze ważne, na stronie www.nju.pl/swiatlowod sprawdzicie dostępność oferty w swojej lokalizacji, ale już teraz wiadomo, że skorzystacie z niej tylko w zasięgu sieci własnej Orange w budynkach wielorodzinnych, na obszarach zderegulowanych przez UKE i bez zainstalowanego w nich Orange Światłowodu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news