Netflix

Netflix wprowadza tryb offline. Można już pobierać filmy i seriale do obejrzenia na później

Tomasz Popielarczyk
Netflix wprowadza tryb offline. Można już pobierać filmy i seriale do obejrzenia na później
22

O trybie offline w Netfliksie mówiło się od dłuższego czasu. Serwis jednak nie potwierdzał tych informacji. W końcu jednak fani doczekali się. Od dziś można oglądać filmy i seriale również bez połączenia z siecią.

Tryb offline w Netlfliksie zaczyna działać już dziś. Skorzystać z niego mogą posiadacze smartfonów i tabletów z Androidem oraz iOS. Nowość jest widoczna jako ikonka pobierania wyświetlana przy poszczególnych odcinkach lub całych filmach. Warto jednak zaznaczyć, że nie wszystkie produkcje możemy pobierać do obejrzenia w trybie offline. Wśród nich są m.in. tytuły z kategorii Netflix Originals, a więc Orange is The New Black, Narcos czy The Crown. Twórcy serwisu zapewniają, że ta liczba będzie nieustannie rosnąć.

Jeżeli nie widzicie u siebie jeszcze funkcji oglądania w trybie offline, upewnijcie się, że posiadacie na pewno najnowszą wersję aplikacji Netfliksa. Czas pobierania wybranych odcinków oraz ich jakość będą zapewne zależne od naszego połączenia z internetem. Netflix nie udostępnił niestety żadnych szczegółów technicznych. Nic nie wskazuje jednak na to, aby ten mechanizm był w jakimkolwiek stopniu ograniczony, więc możemy pobrać dowolną liczbę filmów i seriali do pamięci naszego urządzenia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AndroidVoDNetflixMobile