Telekomy

Netflix od jutra dostępny w ofercie Play! Pół roku w prezencie w ofertach głosowych i internetowych

Grzegorz Ułan
Netflix od jutra dostępny w ofercie Play! Pół roku w prezencie w ofertach głosowych i internetowych
27

Jestem właśnie na świątecznej konferencji prasowej Play, na której zaprezentował właśnie swoją nową ofertę telewizyjną. Pierwsze szczegóły o niej Play zdradził już podczas prezentacji wyników za III kwartał 2018, dziś dowiadujemy się o niej więcej.

Play miał już w swojej ofercie usługę telewizyjną PlayNOW, nowa jej wersja ma być bardziej kompletna, oprócz dostępu do HBO GO czy Showmax, klienci uzyskają w niej dostęp do Netfliksa.

Dzięki nowej usłudze, wspólnie ze swoimi bliskimi, możecie cieszyć się wysokiej jakości rozrywką i być na bieżąco z najnowszymi serialowymi hitami Netflix: Narcos – Meksyk czy House of Cards, a także odkryć bogatą bibliotekę, zawierającą filmy, dokumenty, programy dla dzieci i wiele więcej gatunków! Ci, którzy jeszcze nie są użytkownikami serwisu, swój pierwszy serialowy maraton mogą zacząć od pierwszej polskiej produkcji oryginalnej Netflix – 1983, która swoją premierę na platformie będzie mieć 30 listopada – tego samego dnia, którego startuje promocja Play.

Na start Play przygotował promocję pół roku dostępu do Netfliksa za darmo. Opcja ta dostępna będzie dla nowych klientów i przedłużających umowę w ofertach głosowych. Jaki koszt nowej usługi? W każdym planie Solo, Duet, Rodzina i Pokolenia w ramach dostępu do Netfliksa Play powiększy transfer danych o 20 GB. Czyli na przykład w planie Solo za 50 zł, jak mieliśmy do tej pory 10 GB transferu, po wykupieniu dostępu do Netfliksa powiększy się nam do 30 GB. Wszystko za 20 zł. Po pół roku, cena dostępu do Netfliksa uzależniona będzie od wybranego planu i jakości. Opłaty będzie można regulować wraz z rachunkiem Play.

Co najważniejsze, w cenie tych 20 zł uzyskamy dostęp do serwisów streamingowych, nie tylko do Netfliksa, ale i pozostałych, czyli HBO GO czy Showmax bez pomniejszania podstawowego pakietu danych w ramach nowej usługi Wideo Non Stop.

Wideo Non Stop przez cały okres umowy; jest to nowa usługa od Play, dzięki której użytkownicy mogą oglądać popularne serwisy wideo bez pobierania danych ze swojego pakietu internetu. Na start usługą objęte zostały cztery serwisy: Netflix, HBO GO, Showmax i Redbull TV. Lista serwisów z czasem może się powiększać – usługa ma otwarty charakter i każdy legalny serwis wideo, który spełni wymagania techniczne usługi, może do niej dołączyć. W tym celu wystarczy skontaktować się z zespołem Telewizji i Wideo w Play, wysyłając wiadomość na adres e-mail: wideononstop@play.pl.

Netflix dostępny też będzie w ofertach internetowych w 4 pakietach od 45 do 80 zł. W przypadku oferty internetu bez urządzenia, do wyboru mamy 1 z 3 pakietów od 40 zł do 60 zł.

Dodatkowo w ofertach grupowych Play obniży miesięczny abonament o 10 zł. Oczywiście we wszystkich planach również obowiązuje promocja pół roku dostępu do Netfliksa za darmo, podobnie jak w planach głosowych.

Usługę Wideo Non Stop można włączyć również w ofertach internetowych, więc cały wykupiony pakiet internetu będzie można przeznaczyć na inną aktywność w sieci. Promocja dostępu do Netfliksa pół roku za darmo obowiązywać będzie do 31 stycznia 2019 r.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu