Netflix

Najnowsze i najciekawsze zwiastuny od Netfliksa

Weronika Makuch
Najnowsze i najciekawsze zwiastuny od Netfliksa
8

Netflix wypuszcza zwiastun za zwiastunem. Pora to pogrupować.

Netflix nie zasypia, nie ma zamiaru się nawet zdrzemnąć. Cały czas wypuszcza nowe produkcje i ich zwiastuny, chcąc pozostać na piedestale. Nie jest łatwo za tym wszystkim nadążyć i wybrać tylko te rzeczy, które naprawdę są warte uwagi. Ten artykuł delikatnie ułatwi wam sprawę. Przedstawiamy ostatnie najciekawsze zapowiedzi Netfliksa, które warto śledzić z zainteresowaniem, oczekując na premiery.

Najważniejsze seriale października – co oglądać na VOD i w telewizji

The Crown sezon 3.

Premiera: 17 listopada

Najnowszy sezon pokaże widzom kolejne lata władania Elżbiety II. Tym razem skupimy się na okresie od 1964 roku do 1976. W tym czasie książę Karol po raz pierwszy romansował z Camilą Parker Bowles. Małżeństwo Małgorzaty Windwos z lordem Snowdonem zaczęło się rozpadać. Nie brakowało również istotnych wydarzeń w skali globalnej. Miało miejsce lądowanie na Księżycu, olimpiada w Montrealu (1976 rok) oraz zwycięstwo Anglii w Pucharze Świata (1966 rok). To również sezon, w którym nastąpiła zmiana obsady. Królową tym razem zagra Olivia Colman (FaworytaBroadchurch).

Irlandczyk

Premiera: 27 listopada

Irlandczyk opowie historię osadzoną w powojennej Ameryce. Na całość spojrzymy oczami weterana II wojny światowej, Franka Sheerana. W roli oszusta i płatnego mordercy zobaczymy Roberta De Niro (Taksówkarz, Chłopcy z ferajny). Opowieść rozegra się na przestrzeni kilkudziesięciu lat i zostanie poświęcona jednej z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych. Chodzi o tajemnicze zniknięcie legendarnego przywódcy związków zawodowych - Jimmyego Hoffa.

Depresja, marazm i narkotyki, czyli wszystko co najlepsze powraca w zwiastunie finałowego sezonu BoJacka Horsemana

Peaky Blinders sezon 5.

Premiera: 4 października

Najnowszy sezon skupi się na wydarzeniach wokół kryzysu gospodarczego oraz nasilania się nastrojów faszystowskich w Europie. Wszystko wydarzy się po krachu na Wall Street, który miał miejsce w 1929 roku. Był to początek tzw. Wielkiego Kryzysu. Tommy Shelby pozna Mosleya, charyzmatycznego polityka ze śmiałą wizją dla Wielkiej Brytanii. To, jak odpowie na jego propozycję, będzie miało wpływ nie tylko na przyszłość jego rodziny, ale także całego narodu.

Trauma

Premiera: 11 października

Wszystko rozpocznie się od wypadku córki małżeństwa Monroe'ów. Obrażenia córki nie są wielkie, ale musi przejść dodatkowe badania. Jednak tomografia się przedłuża i zniecierpliwiony Ray dostrzega, że jego żona i córka zniknęły. W ten sposób rozpoczyna się gorączkowe poszukiwanie rodziny, która nie pojawia się nawet na nagraniach z monitoringu. Za film odpowiedzialny jest Brad Anderson (Mechanik, Połączenie).

Syn Ameryki

Premiera: 1 października

To historia Kendry Ellis-Connor, która stara się rozwikłać sprawę zaginięcia swojego nastoletniego syna. W filmie zobaczymy aż cztery różne punkty widzenia na tę samą sprawę. Nie zabraknie również dynamiki relacji międzyrasowej, ponieważ w takim własnie związku żyli rodzice chłopaka. Poszukiwania młodego mulata będą z pewnością intensywne i pełne trudnych pytań.

Zwiastun El Camino: filmu Breaking Bad! Oto przyszłość Jessego Pinkmana

Zgubiłam swoje ciało

Premiera: 29 listopada

Odcięta dłoń ucieka z paryskiego laboratorium i rusza na poszukiwania swojego utraconego ciała, czyli dostawcy pizzy o imieniu Naoufel. Brzmi to dość nietypowo, prawda? W trakcie wędrówki ręka napotka oczywiście na wiele przeciwności jak np. szczury czy gołębie. Nie zabraknie również wspomnień na temat jej właściciela oraz jego wielkiej miłości. Dzięki retrospekcjom będziemy mogli domyślić się, co takiego się wydarzyło. Produkcja została nagrodzona Grand Prix Międzynarodowego Tygodnia Krytyki na tegorocznym Festiwalu w Cannes.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu