Netflix

Nareszcie łatwo usuniemy elementy z listy "kontynuuj oglądanie" na Netflix

Kamil Świtalski
Nareszcie łatwo usuniemy elementy z listy "kontynuuj oglądanie" na Netflix
19

Lata czekaliśmy na tę zmianę -- Netflix nareszcie pozwoli łatwo z poziomu smartfonów i tabletów usuwać elementy z listy "kontynuuj oglądanie"!

Od lat trwa dyskusja na temat tego, jak irytujące są listy "Kontynuuj oglądanie" na Netflixie. Włączyliśmy coś tylko na chwilę, a później (czasem nawet latami!) potrafi nas to prześladować na stronie głównej -- i to niezależnie od platformy, na której uruchamiamy usługę. To nie jest tak, że nie da się ich skasować -- ale nie da się tego zrobić łatwo, wygodnie, bezproblemowo i z poziomu każdego urządzenia. O tym jak usunąć tytuły z listy "kontynuuj oglądanie" informował już kiedyś Konrad -- na szczęście Netflix po latach usprawniania i dopracowywania swojej aplikacji doszedł nareszcie do momentu, w którym i tutaj postanowił wprowadzić zmiany -- i cały ten proces ułatwić.

Usuwanie programów z listy "kontynuuj oglądanie" na Netflix stanie się znacznie łatwiejsze - zrobimy to z poziomu aplikacji na tablecie i smartfonie

Netflix nareszcie pozwoli nam na usuwanie tamtejszych pozycji bez konieczności przedzierania się przez ustawienia aplikacji, które to dotychczas musieliśmy uruchamiać osobno. Nic przyjemnego. Ale najświeższa aktualizacja pozwoli zrobić to wprost z widoku strony głównej -- wystarczy wybrać rozwijane menu ukryte pod ikonką trzech kropek, a następnie wskazać opcję "usuń z rzędu". Opcję, która trafia do użytkowników dopiero w 2020 roku -- po całej paczce usprawnień dla platformy bo... no nie oszukujmy się: na tę chwilę Netflix nie ma sobie równych w świecie VOD jeżeli chodzi o wygodę korzystania z ich programu.

Źródło grafiki: @blumQ90 

Aktualizacja

Opcja łatwego usuwania treści z listy "kontynuuj oglądanie" na Netflix trafia już do wszystkich — jeżeli macie najnowszą wersję aplikacji, to powinno być dostępne także u Was!

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu