Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Telekomy

NET BOX - nowa oferta na internet mobilny z anteną w Play, z limitem transferu 400 GB i 500 GB

GU
Grzegorz Ułan
13

Oferta Play NET BOX skierowana jest dla osób, które mieszkają w mniejszych miejscowościach ze słabym zasięgiem, który poprawia dołączana do oferty antena kierunkowa lub dookólna. Dziś Play zaprezentował jej nową odsłonę, w nowej cenie i z dwoma nowymi pakietami.

Do tej pory Play NET BOX oferowany był w jednym pakiecie za 80 zł z routerem ZTE kat.6 i anteną kierunkową. Można było z niego korzystać z limitem transferu danych na pełnej prędkości 300 GB.

Podobną ofertę miał jeszcze Plus, w tej samej cenie z innym sprzętem i z teoretycznie podobnym limitem transferu w miesiącu.

Teraz Play postanowił nieco podrasować swoją ofertę, obniżył opłatę za 300 GB transferu do 70 zł i dołożył dwa nowe pakiety z limitem 400 GB transferu danych za 80 zł oraz 500 GB transferu za 90 zł.

W każdej z tych ofert urządzenie oraz jego standardowa instalacja przez technika jest darmowa, możecie również przetestować urządzenie do 21 dni przed jego zakupem. Jest to również dobry moment, aby przetestować naszą telewizję PLAY NOW TV BOX dostępnej dla każdego klienta Play w atrakcyjnej cenie. Do wyboru są dwie oferty – podstawowa z 41 kanałami oraz HBO na 6 miesięcy w prezencie za 10 zł miesięcznie lub rozszerzona z dodatkowymi czterema pakietami i HBO na cały rok w kwocie 35 zł.

Powiększył się też wybór sprzętu, do routera Huawei kat.12 dodawana jest antena dookólna, która pozwala bez precyzyjnego ustawiania złapać najlepszy możliwy zasięg operatora w naszej lokalizacji.

Co ważne, wszystkie dostęne zestawy możecie zamówić, przetestować przez 21 dni i sprawdzić czy rzeczywiście to rozwiązanie sprawdza się u Was, a przede wszystkim czy poprawia zasięg internetu w Waszym domu. Jeśli nie spełni w tym czasie Waszych oczekiwań, sprzęt możecie zwrócić i rozwiązać umowę bez żadnych konsekwencji.

Źródło: Blog Play.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: