19

nc+ z nową ofertą Elastycznego Internetu – płacisz, tylko gdy korzystasz

nc+ zaprezentowało dzisiaj nową ofertę Elastycznego Internetu dla swoich abonentów. Podobnie jak w Play oraz nju za usługę zapłacimy tylko wtedy, gdy będziemy z niej korzystać danego miesiąca.

Elastyczny Internet w nc+

Oferta zawiera trzy propozycje w różnych przedziałach cenowych. Najniższy z nich zakłada opłatę w wysokości 19,99 miesięcznie, gdzie w zamian otrzymujemy 10 GB – jest to „Internet na start”. „Internet domowy” to już 35 GB – opłata 34,99 zł. Najwyższa opcja kosztuje 59,99 zł i zawiera w sobie nie tylko paczkę danych – 100 GB – ale i opcję „TV w kieszeni” pozwalającą oglądać nc+ go na komputerze albo urządzeniach mobilnych bez obawy o zmniejszenie dostępnego transferu. Dla posiadaczy niższych ofert TV w kieszeni dostępne jest za dodatkową opłatą – 30 zł za pierwsze 3 miesiące, później 40 zł.

Najnowsza oferta skierowana jest do obecnych jak i nowych abonentów nc+. Na tle konkurencji wypada korzystnie przede wszystkim przy większych pakietach. W Play za 60 złotych otrzymamy 60 GB (każde rozpoczęte 10 GB to opłata 10 zł), natomiast w nc+ mamy do dyspozycji 100 GB oraz nielimitowany dostęp do nc+ go.

W porównaniu do nju dysponujemy większą liczbą pakietów – nju oferuje 29 zł za 40 GB – i niezbędne jest pamiętanie o aktywacji usługi „Im dłużej, tym lepiej”. Muszę jednak nadmienić, że z oferty Play i nju mogą skorzystać wszyscy zainteresowani, podczas gdy propozycja nc+ jest zarezerwowana dla aktualnych lub przyszłych posiadaczy pakietu telewizyjnego tego operatora.

Przy nowej umowie obowiązuje oczywiście opłata aktywacyjna – 49 złotych – a zobowiązanie podpisujemy na standardowe 24 miesiące.

Tak prezentują się ceny w pakiecie z telewizją:

nc+ zależy na uniwersalnej ofercie

Oczywiście nc+, podobnie jak inni, zależy najbardziej na oferowaniu komplentnej oferty, w której skład wejdą nie tylko telewizja, ale i internet oraz telefon. Jeśli zdecydowalibyście się na taki krok, to za nielimitowane rozmowy i SMS-y zapłacicie miesięcznie 19,99 zł. Za dodatkowe 6 złotych miesięcznie dokupicie pakiet 5 GB.  Do końca roku obowiązuje promocja urodzinowa Canal+, dzięki czemu opłata obniża się o 22% i wyniesie 15,59 zł.