Telewizja

NC+ GO z 80 kanałami telewizyjnymi w internecie dostępne bezpłatnie dla klientów nc+

Tomasz Popielarczyk
NC+ GO z 80 kanałami telewizyjnymi w internecie dostępne bezpłatnie dla klientów nc+
32

Nowe nc+ GO to mocne uderzenie w internet. Operator odświeża testowaną od kilku miesięcy usługę i daje abonentom dostęp nie tylko do filmów i seriali, ale również kilkudziesięciu stacji telewizyjnych. A to wszystko na dowolnym urządzeniu: komputerze, smartfonie lub tablecie. Odświeżone nc+ GO to...

Nowe nc+ GO to mocne uderzenie w internet. Operator odświeża testowaną od kilku miesięcy usługę i daje abonentom dostęp nie tylko do filmów i seriali, ale również kilkudziesięciu stacji telewizyjnych. A to wszystko na dowolnym urządzeniu: komputerze, smartfonie lub tablecie.

Odświeżone nc+ GO to przede wszystkim obszerna baza treści. Na start otrzymujemy 450 filmów i seriali (z naciskiem na te pierwsze). Podzielono je na kolekcje filmowe, a także uzupełniono treściami na żądanie, które można oglądać przez kilka lub kilkadziesiąt dni po emisji w telewizji. Co jednak najważniejsze, użytkownicy otrzymują w ramach platformy również dostęp do 80 kanałów. Wśród nich znajduje się masa wartościowych pozycji z różnych kategorii i tematyk.

Ideą przyświecającą twórcom podczas prac nad nowym nc+ GO było hasło ATAWAD, a więc „AnyTime, AnyWhere, AnyDevice”. Tym samym usługa jest dostępna na urządzeniach z iOS, Androidem oraz Windowsem. Ponadto możemy uzyskać do niej dostęp na dowolnym komputerze, wchodząc na stronę ncplusgo.pl. Wymagania? Dość skromne. Operator rekomenduje tutaj łącze 4 Mb/s. Jednocześnie odtwarzanie może się odbywać z dwóch urządzeń. Maksymalnie pod nasze konto podepniemy natomiast cztery sprzęty (przy czym przysługują nam tylko dwie zmiany w miesiącu).

Jak łatwo się domyślić, oferta jest skierowana wyłącznie do abonentów nc+. Do końca lutego operator nie będzie ich obciążał żadnymi dodatkowymi opłatami za korzystanie z serwisu. Potem wprowadzone zostaną ograniczenia godzinowe uzależnione od posiadanej oferty. Posiadacze pakietów Extra+ i Canal+ otrzymają miesięcznie 100 godzin do dyspozycji, a ci korzystający z Vip+ Max - aż 744 godziny. Najmniej dostaną osoby z Start+ i Comfort+ - 3 godziny. Wykupienie dodatkowych 100 godzin na miesiąc ma kosztować 4,99 zł. Przy czym trzeba zaznaczyć jeszcze, że oferta nc+ GO ma się różnić w zależności od posiadanego pakietu telewizyjnego.

Testy nc+ GO trwały od grudnia ubiegłego roku. Jak podają wirtualnemedia.pl przez ten czas usługa zgromadziła 60 tys. użytkowników. Teraz najprawdopodobniej liczba ta wzrośnie kilkukrotnie.

Rewolucja? Zdecydowanie za dużo powiedziane. Internetowa oferta nc+ po prostu zyskuje na atrakcyjności. Dla osób, które nie są klientami tej firmy nie oznacza to absolutnie nic. Operatorzy ciągle wzbraniają się przed otwarciem swoich usług na klientów zewnętrznych i trudno się im dziwić. Pytanie, czy nc+ GO cieszyłoby się satysfakcjonującym zainteresowaniem jako niezależna usługa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

telewizjaVoDTVstreamingnc+