Polska

Jeszcze więcej miejsca na hosting i pocztę elektroniczną w chmurze nazwa.pl

Piotr Kurek
Jeszcze więcej miejsca na hosting i pocztę elektroniczną w chmurze nazwa.pl
0

Nazwa.pl wprowadza do swojej oferty odświeżone usługi hostingu i poczty realizowane w technologii chmury. Ma to być odpowiedź na zapotrzebowanie klientów szukających lepszych rozwiązań i dodatkowego miejsca do przechowywania swoich danych.

Już teraz zainteresowani klienci szukający rozwiązań w chmurze znajdą na nazwa.pl ofertę hostingu oraz poczty opartej na tego typu rozwiązaniach. W zależności od wybranego pakietu o nazwie CloudHosting, pozwalające przechowywać nawet 2 TB poczty i danych udostępnianych na stronach internetowych. Największy pakiet z 1 TB pamięci można teraz rozszerzyć o kolejny 1 TB. Dodatkowo, w ofercie pojawia się hosting w chmurze dedykowany poczcie elektronicznej. CloudMail, które w największym planie udostępnia 1 TB przestrzeni na pocztę również może zostać rozszerzony o kolejne 1 TB.

Zobacz też: nazwa.pl udostępnia 30-dniowy, darmowy dostęp do swojej usługi Cloud Backup

Konta pocztowe w nowej ofercie CloudHosting i CloudMail posiadają rezerwację powierzchni dyskowej o minimalnej wielkości 5 GB, co gwarantuje, że każda wiadomość wysyłana przez kontrahentów dotrze bez problemów. Obsługa poczty na setkach serwerów w chmurze nazwa.pl oraz możliwość wysyłania i odbierania przesyłek o wielkości do 1 GB powoduje, że nawet firmy przesyłające grafiki i materiały video w dużej rozdzielczości, bez trudu będą mogły wymieniać swoją korespondencję, bez ryzyka wyczerpania przestrzeni dyskowej.

Nazwa.pl z odświeżoną ofertą CloudHosting i CloudMail w chmurze

By wygodnie zarządzań pocztą przyda się odpowiednia aplikacja webowa. Przeprojektowana poczta.nazwa.pl charakteryzuje się nowoczesnym designem, przejrzystym i intuicyjnym interfejsem oraz szeregiem dodatkowych usprawnień.

Technologia hostingu w chmurze, umożliwiła dostarczenie naszym klientom parametrów usług niespotykanych u konkurencji. Obsługa tak dużej ilości danych, to nie tylko kwestia ich przechowywania, ale przede wszystkim konieczność dostarczenia mocy obliczeniowej wielu serwerów równocześnie, aby zagwarantować, że korzystanie z tych danych będzie odbywało się zawsze płynnie i niezawodnie. Klienci doceniają przewagę technologiczną naszych rozwiązań i masowo przenoszą swoje usługi z home.pl, cyberfolks.pl i wielu innych firm hostingowych.

— mówi prezes zarządu nazwa.pl Krzysztof Cebrat.

Cennik CloudHosting zaczyna się od 123 zł brutto rocznie. Za tę cenę dostaniecie pakiet Start składający się ze 100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze z nielimitowanym transferem, dowolną liczbą kont e-mail i domen. Decydując się na dokup kolejnych 100 GB na dane trzeba dopłacić 147,60 zł. Osobnej dopłaty wymagać będzie dedykowany adres IP. Pakiet CloudHosting Biznes z 500 GB pamięci na dane kosztować będzie 246 zł brutto, a największy, CloudHosting Pro 1 chmurą 1 TB to koszt 400 zł rocznie. Przy opcji z przestrzenią dyskową 2 TB cena ta podskakuje do 1230 zł brutto na rok.

Cennik CloudMail otwiera pakiet Start z 100 GB, jedną domeną i jednym kontem e-mail za 73,80 zł brutto rocznie. 500 GB pamięci na dane, z nielimitowaną liczbą domen i kont e-mail to koszt 246 zł na rok. Najwyższy pakiet z 1 TB na dane kosztuje 492 zł rocznie i oferuje możliwość dodania kolejnego 1 TB danych, co podnosi cenę do kwoty 1230 zł.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu