AntywebTV

Nasze wtopy 2015

Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
33

Gafy, wtopy, bloopersy, śmieszki. Nie jest tak, że udaje nam się na AntywebTV nagrać wszystko za pierwszym razem. Ale przy tych wszystkich wpadkach i wtopach mamy masę frajdy. Mam nadzieję, że i Wy się z nich pośmiejecie. Nie mamy promptera, nie czytamy z kartki, a i nagranie całego materiału za...

Gafy, wtopy, bloopersy, śmieszki. Nie jest tak, że udaje nam się na AntywebTV nagrać wszystko za pierwszym razem. Ale przy tych wszystkich wpadkach i wtopach mamy masę frajdy. Mam nadzieję, że i Wy się z nich pośmiejecie.

Nie mamy promptera, nie czytamy z kartki, a i nagranie całego materiału za jednym podejściem nie zdarza nam się zbyt często. Na AntywebTV, poza sprzętem, staramy się pokazać również nas, nasze charaktery i emocje. Są oczywiście fragmenty, których w finalnych materiałach nie pokazujemy, ale jak każdy realizator, część z nich magazynuję. Właśnie po to, by któregoś dnia zrobić jeden dłuższy materiał z ich udziałem. Zobaczcie jak strzelaliśmy gafy w 2015 roku (choć zobaczycie tu również kilka wtop z materiału podsumowującego minione 12 miesięcy, który nagraliśmy już w styczniu 2016). Takie trochę Śmiechu Warte:)

Zapraszamy do sybskrybowania naszego kanału, a Sony dziękujemy za fajny sprzęt wideo, który uwiecznił nasze wtopy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Antywebtv