Felietony

Nasza video recenzja aplikacji Play24. Jest dobrze, może być jeszcze lepiej

Grzegorz Marczak
Nasza video recenzja aplikacji Play24. Jest dobrze, może być jeszcze lepiej
12

Jak wiecie Play wypuścił nową wersję swojej aplikacji do obsługi konta. Właściwie trudno tutaj mówić o wersji bo jest to jak rozumiem od początku zbudowany nowy produktu połączony z nowym interfejsem również na WWW. Cała zmiana jak sobie wyobrażam była to dość pracochłonna i czasochłonna operacja....

Jak wiecie Play wypuścił nową wersję swojej aplikacji do obsługi konta. Właściwie trudno tutaj mówić o wersji bo jest to jak rozumiem od początku zbudowany nowy produktu połączony z nowym interfejsem również na WWW. Cała zmiana jak sobie wyobrażam była to dość pracochłonna i czasochłonna operacja.

Mieliśmy okazję przetestować nowego Play24 na Samsung Galaxy SIII, bawiłem się aplikacją kilka dni a wnioski nagraliśmy w naszym video teście. Jest jednak kilka rzeczy o których muszę wspomnieć na początku. Nie jestem klientem sieci Play (nie miałem doświadczeń z wcześniejszą wersją). Test był robiony na karcie prepaid na telefonie z Androidem (jest też wersja na iOS), aplikacja wygląd nieco inaczej w momencie kiedy mamy abonament (zakładka doładowania zmienia się w zakładkę faktury). Podczas testu video nie dograliśmy jednej informacji o braku możliwości obsługi wielu numerów. Wiem, że taka opcja jest przewidziana ale na tę chwilę w aplikacji jej nie ma co można uznać za wadę.

Zapraszam do materiału video:

Powyższy test video jest recenzją komercyjną, piszę o tym aby wszystko było jasne i do końca dla wszystkich przejrzyste. Komercyjna recenzja oznacza, że ktoś zlecił nam recenzję i za nią płaci. Firma zlecająca recenzję czy też producent nie mieli jednak wpływu na treść recenzji czy nasze opinie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu