Moje przemyślenia

Napieralski lubi Blipa czyli kolejna rozmowa blogerów z kandydatami na prezydenta

GM
Grzegorz Marczak
25

"Drużyna A" tym razem przesłuchała przewodniczącego Napieralskiego kandydata na prezydenta RP. Muszę powiedzieć, że w tej rundzie wyszło naprawdę ciekawie, na pewno dużo lepiej niż z Komorowskim i chyba głównie za sprawą rozmówcy. Widać było, że szef SLD czuje się bardzo swobodnie i jest przygotowan...

"Drużyna A" tym razem przesłuchała przewodniczącego Napieralskiego kandydata na prezydenta RP. Muszę powiedzieć, że w tej rundzie wyszło naprawdę ciekawie, na pewno dużo lepiej niż z Komorowskim i chyba głównie za sprawą rozmówcy. Widać było, że szef SLD czuje się bardzo swobodnie i jest przygotowany do rozmowy.

Szczerze mówiąc jestem zaskoczony tym, że tak dobrze się panom rozmawiało a mi tak dobrze słuchało. Od razu zaznaczę, że nie jestem zwolennikiem ani przewodniczącego Napieralskiego ani SLD - oceniam jedynie samą rozmowę abstrahując nawet nieco od tego czy ona coś zmieni i czy udało się cokolwiek osiągnąć.

Ps. Uprzedzam od razu, że wszelkie komentarze agitatorów politycznych (i tych którzy nie potrafią trzymać na wodzy emocji) od razu wytnę.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blogerzy