Bank

Największy bank w Polsce z nową ofertą na Konto za Zero - bezwarunkowo bezpłatne

Grzegorz Ułan
Największy bank w Polsce z nową ofertą na Konto za Zero - bezwarunkowo bezpłatne
46

PKO Bank Polski, to największy bank w Polsce, co nie powoduje wcale, że osiadają na laurach i aby przyciągnąć do siebie jeszcze więcej klientów od 1 marca poprawiają swoją ofertę kont dla klientów indywidualnych - Konto za Zero.

Konto za Zero będzie bezpłatne bezwarunkowo. Bez opłat ma być też korzystanie z karty debetowej, choć tutaj z jednym warunkiem, aczkolwiek łatwym do spełnienia dla osób aktywnie korzystających z konta. Aby nie ponosić opłat również za kartę, wystarczy dokonać 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie kartą lub BLIKIEM.

Paweł Placzke, Dyrektor Departamentu Produktów Klienta Indywidualneg:

- Propozycja nowego PKO Konta za Zero jest reakcją na oczekiwania klientów, którzy wchodzą w okres największej aktywności zawodowej, korzystają intensywnie z konta, płacą telefonem lub kartą w kraju i za granicą.(…) Wszystkie podstawowe operacje jak przelewy, płatności realizowane przy wykorzystaniu serwisu internetowego iPKO i aplikacji IKO są w nowym koncie bezpłatne. Tak jak korzystanie z karty, gdy zapłacimy nią nawet za drobne zakupy tylko 5 razy w miesiącu. Stawiamy na aktywne korzystanie z konta oraz samodzielne zarządzanie nim przez urządzenia mobilne.

Podsumowując, zakładając od 1 marca Konto za Zero w PKO Banku Polskim zapłacicie:

  • 0 zł za prowadzenie konta - bezwarunkowo,
  • 0 zł za wielowalutową kartę debetową, przy 5 transakcjach bezgotówkowych miesięcznie kartą lub BLIKIEM,
  • 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów za granicą.

Wspomniana wyżej opcja wielowalutowa na karcie, dostępna jest dla 10 walut (EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK, SEK, CZK, HRK, HUF), w których rachunki można podłączyć jednocześnie do jednej karty wydanej do konta. Dzięki tej opcji, podczas płacenia za granicą lub w sieci nie ponosimy dodatkowych opłat za przewalutowanie.

Źródło: PKO Bank Polski.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu