VOD

HBO zapowiada masę nowości na 2020 rok i nowy polski serial

Konrad Kozłowski
HBO zapowiada masę nowości na 2020 rok i nowy polski serial
15

HBO Polska podsumowało dzisiaj mijający rok i podzieliło się z nami bogatą listą zapowiedzi na 2020 rok. Wśród nich nowości i liczne powroty produkcji od HBO i nie tylko.

Jeszcze w tym roku pokazany zostanie nowy serial HBO Europe prosto z Hiszpanii pod tytułem "Foodie love" o parze, która poznała się przez aplikację dla miłośników jedzenia. Czy to wystarczy, by pozostali razem? Premiera już 25 grudnia.A od stycznia 2020 wśród zapowiedzi HBO pojawiły się takie produkcje jak 3. sezon "Dorwać małego" oraz "Nowy Papież" z Johnem Malkovichem i Judem Law. 13 stycznia zobaczymy zupełną nowość, czyli "The Outsider" na podstawie książki Stepehena Kinga. W rolach głównych Ben Mendelsohn i Jason Bateman. Pierwszy zagra detektywa badającego sprawę morderstwa chłopca, w którym głównym podejrzanym jest postać Batemana - przykładnego ojca, męża i trenera drużyny. Sprawa jest zdecyowanie zagmatwana i niejasna.

Przed nami premiera 2. sezonu "Przystani" oraz nowość "Avenue 5" z Hugh Lauriem w roli głównej, który jest kapitanem statku kosmicznego, gdzie nie ma prawa dojść do niczego złego. Ale... tak się oczywiście dzieje. Także w styczniu premiera nowego, 2. sezonu "Babylon Berlin", gdzie akcja rozpoczyna się w 1929 roku w Berlinie, gdzie atmosfera staje się coraz bardziej gorąca. Powróci też Larry David w 10. sezonie "Pohamuj swój entuzjazm".

Nowe produkcja McMillions - produkcja Marka Wahlberga dotycząca McDonald'sa. Historia byłego policjanta, który sfałszował wielką loterię Monopoly w sieci restauracji McDonald's i udało mu się zdobyć ogromne pieniądze. "Spisek przeciwko Ameryca" to kolejna propozycja HBO na 2020 rok. Alternatywna historia Ameryki opowiedziana z perspektywy żydowskiej rodziny robotniczej z New Jersey. Jeszcze większą tajemnicą okryty jest projekt pt. "Dzień trzeci" z Judem Law. Phoebe Waller-Bridge zagra główną rolę w "Run".

Wśród produkowanych  właśnie seriali przewijają się też "To wiem na pewno", gdzie wytępuje Mark Ruffalo, a akcja rozgrywa się w Ameryka XX wieku. Świetnie zapowiada się "The Undoing" z Nicole Kidman, Hugh Grantem i Donaldem Sutherlandem. Jest to produkcja na podstawie książki Jean Hanff Korelitz "Nie chciałaś wiedzieć". Idealne życie Grace, matki i pisarki, zawala się po zaginięciu jej męża, który okazuje się być nie tym, za kogo się podawał. Interesująco brzmi zapowiedź mini-serialu "Perry Mason" o prawniku żyjącym od wypłaty do wypłaty, dorabia jako prywatny detektyw. W przyszłym roku obejrzymy też "Industry"nakręcony przez Lenę Duhnam serial o świecie finansów,  gdzie o zabezpieczenie swojej przyszlości walczą dwudziestokilkulatkowie. "Kraina Lovecrafta" od J. J. Abramsa opowie o podróży przez Stany lat 50. dwudziestopięcioletniego, czarnoskórego Atticusa, który będzie poszukiwał swojego zaginionego ojca. Będzie musiał zmierzyć się z rasizmem oraz złymi duchami.

W 2020 HBO i HBO GO pokaże nowe sezony takich seriali, jak "High Maintanance", "Genialna przyjaciółka", "Kontra", "Przegląd tygodnia z Johnem Oliverem", a także "Westworld", "Gentelman Jack", "Niepewne", "Pokój 104", "Barry", "Sukcesja" i "Mroczne materie". Wśród produkcji innych stacji, w HBO GO w przyszłym roku znajdą się "Cudotwórcy", "Kidding", "Zero Zero Zero".

Premiery HBO w 2020

Nowy polski serial HBO pt. "Odwilż"

"Odwilż", nowy serial HBO Polska, którego produkcja ruszy w drugiej połowie stycznia, to kryminał z elementami obyczaju. Fabuła, jak sugeruje tytuł, startuje na przełomie zimy i wiosny, gdy spod lodu wypływają zwłoki młodej dziewczyny. Główną bohaterką serialu jest policjantka, która straciła niedawno męża. Choć w pracy idzie jej rewelacyjnie, aktualnie można ją określić jako człowieka w momencie głębokiego kryzysu. "Głęboko humanistyczna i boleśnie dotkliwa historia o rzeczach najtrudniejszych - żałobie, jej przechodzeniu, poczuciu pozostawienia i osamotnienia" - zapowiada Bogumił Lipski, producent serialu. Reżyseruje Xawery Żuławski, scenariusz napisała Marta Szymanek. Powstanie 6 odcinków.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu