Gry

Najlepsze zespoły Counter-Strike'a grają w Warszawie - dzień I [wpis aktualizowany]

PK
Paweł Książek
24

Dwa dni zmagań najlepszych zespołów Counter-Strike: Global Offensive czekają nas w ten weekend w Warszawie podczas turnieju Eizo Qpad Esport Fever. Niestety na miejscu, w Galerii Eizo mogą pojawić się tylko osoby z zaproszeniami, ale pozostali mogą śledzić zmagania na specjalnie przygotowanym stream...

Dwa dni zmagań najlepszych zespołów Counter-Strike: Global Offensive czekają nas w ten weekend w Warszawie podczas turnieju Eizo Qpad Esport Fever. Niestety na miejscu, w Galerii Eizo mogą pojawić się tylko osoby z zaproszeniami, ale pozostali mogą śledzić zmagania na specjalnie przygotowanym streamie i w relacji tekstowej na Antyweb.pl. Zapraszamy!

[Sobota, 22:08] W ostatnim dzisiejszym meczu ESC ograło 2:0 MaxFloPlay.

[Sobota, 19:35] GF gromi ALSEN Team. Drugą mapę wygrywają 16:0!!! Dziś czeka nas jeszcze jeden pojedynek - ESC vs MaxFloPlay.

[Sobota, 17:35] ESC wygrywa mecz z GF - Gaming i za chwilę pierwsze spotkanie w drabince przegranych - ALSEN Team vs GF.

[Sobota, 17:10] Rozpoczęła się trzecia mapa meczu ESC Gaming vs GF - Gaming. Jak na razie wyrównana walka. W komentarzach padały pytania o sprzęt do realizacji transmisji. Zapytałem osoby odpowiedzialnej za to, która powiedziała mi kilka ciekawych rzeczy.

Stream jest realizowany za pomocą urządzenia NewTek TriCaster 850 CS™, które kosztuje 160 tysięcy złotych! Obsługą zajmuje się firma BEIKS Machulski. Jest to sklep oferujący sprzęt video. Dla klientów, którzy zakupują to urządzenie, prowadzą darmowe szkolenie obsługi. Osoby, które miały styczność z realizacją wideo są w stanie nauczyć się tego w jeden dzień. Podobno to nie jest bardzo skomplikowane.

Działa to na zasadzie tła i warstw nakładanych na nie. BEIKS na co dzień nie zajmuje się streamingiem, ale jak widać, idzie jej to dobrze i kto wie - może w przyszłości poza prowadzeniem sklepu, zacznie też oferować taką usługę.

Stream jest realizowany za pomocą urządzenia NewTek TriCaster 850 CS™, które kosztuje 160 tysięcy złotych! Obsługą zajmuje się firma BEIKS Machulski. BEKS Machulski to sklep oferujący sprzęt video. Dla klientów, którzy zakupują to urządzenie, prowadzą darmowe szkolenie obsługi. Osoby, które miały styczność z realizacją wideo są w stanie nauczyć się tego w jeden dzień. Podobno to nie jest bardzo skomplikowane.

[Sobota, 16:50] Po świetnej grze, tym razem GF okazuje się lepsze i mamy niespodziankę - 1:1! Za chwilę trzecia, decydująca mapa.

[Sobota, 16:00] Dopiero zakończyła się pierwsza mapa meczu ESC z GF. Wygrał TaZ i spółka z ESC, ogrywając przeciwników 16:12. Za chwilę kolejna mapa.

[Sobota, 14:30] Mecz się opóźnia, nadal czekamy na rozgrywkę.

[Sobota, 13:37] Za chwilę mecz GF Gaming przeciwko ESC Gaming. W późniejszych godzinach pojawi się wypowiedź Pana, odpowiedzialnego za stream. Porozmawiam z nim, jak tylko znajdzie chwilkę.

GF Gaming
GF Gaming
ESC Gaming
ESC Gaming

[Sobota, 13:12] - Nasza gra była całkiem niezła, na tyle, ile przygotowywaliśmy się przed turniejem. Wynik uspakaja, jednocześnie chciałem pogratulować przeciwnikowi dobrej gry - mówi Adam "Adamsk1" Maśnik   z MaxFloPlay, które ograło ALSEN 2:0. - Jesteśmy bojowo nastawieni przed kolejnym meczem. Później liczymy na wygraną z ESC.

[Sobota, 13:05] Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla MFP. Za chwilę ESC vs GF Gaming.

[Sobota, 12:35] Rozpoczyna się druga mapa meczu MaxFloPlay przeciwko ALSEN Team, a my publikujemy pierwsze zdjęcia z Galerii Eizo.

130309 eizo4 130309 eizo3
130309 eizo2 130309 eizo1

[Sobota, 12:17] MaxFloPlay wygrało pierwszą mapę 16:12. Czekamy na kontynuację meczu.

[Sobota, 11:39] Mecz już się rozpoczął. ALSEN Team prowadzi 4:1!

[Sobota, 11:30] W pierwszym meczu zmierzą się zawodnicy MaxFloPlay i ALSEN Team. Zapowiada się wyrównany pojedynek, lecz według wielu faworytem są reprezentanci MFP. Spotkanie można oglądać na streamie na Twitchu. Czekamy na rozpoczęcie, gdyż nastąpiło opóźnienie. Zachęcamy do śledzenia relacji na Antyweb.pl. Co jakiś czas będziemy publikować wywiady z uczestnikami i nie tylko!

- Nasi zawodnicy trenowali sporo, na pewno mają wyższą formę niż przed Your Road to Katowice i liczę na wygraną z MaxFloPlay - mówi Sebastian "saix" Sietler, menedżer ALSEN Team.

Stream:

 

Harmonogram imprezy:

Sobota: 11:00-13:00 – MaxFloPlaY vs. Alsen Team, 14:00-16:00 – ESC ICY BOX vs. GF-Gaming, 17:00-19:00 – 1 runda LB, 20:00-22:00 – Finał WB

Niedziela: 12:00-14:00 – 3 miejsce, 15:00-17:00 – Wielki finał

Nagrody podczas finałów EIZO QPAD eSport FEVER

1 miejsce:
- 5x monitor EIZO FORIS FS2333
- 5x bateria mophie juice pack boost Red.
- Serwer CS:GO ProGamers, 14 slotów, lokalizacja warszawska na okres 6 miesięcy
- Serwer TS3, 10 slotów, lokalizacja warszawska na okres 6 miesięcy
- 100 PLN na dodatkowe usługi w ProGamers

2 miejsce:
- 5x klawiatura mechaniczna QPAD MK-85
- 5x bateria mophie juice pack boost Red.
- Serwer CS:GO ProGamers, 14 slotów, lokalizacja warszawska na okres 3 miesięcy
- Serwer TS3, 10 slotów, lokalizacja warszawska na okres 3 miesięcy
- 50 PLN na dodatkowe usługi w ProGamers

3 miejsce:
- 5x słuchawki QPAD QH-90 Black
- Serwer CS:GO ProGamers, 14 slotów, lokalizacja warszawska na okres 1 miesiąca
- Serwer TS3, 10 slotów, lokalizacja warszawska na okres 1 miesiąca
- 25 PLN na dodatkowe usługi w ProGamers

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu