AntywebTV

TOP 5 smartfonów do 3000 zł. Oto nasze propozycje

Paweł Winiarski
TOP 5 smartfonów do 3000 zł. Oto nasze propozycje
9

Część osób twierdzi, że superwydajne smartfony z najlepszymi aparatami muszą kosztować majątek i to zawsze najwyższe i najdroższe modele dostępne na rynku. Wszystko fajnie, ale nie jest to prawdą, a to zestawienie najlepszych urządzeń w cenie do 3 tysięcy złotych jest tego dowodem.

Mając budżet 3 tysiące złotych można kupić świetny smartfon. Oczywiście wielu osobom w zupełności wystarczy telefon kosztujący do 2 tysięcy złotych, jednak moim zdaniem półka cenowa do 3K jest najciekawsza. To nie są najdroższe smartfony na rynku, jednak oferują na dobrą sprawę wszystko to, co modele droższe. W zestawieniu znalazły się zarówno telefony, który zdarzyło się konkretnie potanieć od premiery jak i nowe konstrukcje, które debiutowały w tym właśnie przedziale cenowym. Niezależnie od tego każdy z wymienionych wyżej sprzętów jest wart zainteresowanie i niezależnie od tego który z nich wybierzecie, będziecie zadowoleni przez długie miesiące, a pewnie również lata.

Oczywiście zachęcam Was do komentowania, jest bowiem więcej niż pewne, że nie zgodzicie się z tym zestawieniem lub wymienilibyście w nim jeden czy dwa modele, wrzucając zupełnie inne sprzęty. Zachęcam też do zasubskrybowania naszego kanału na YouTube.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu