Telekomy

Najlepsze oferty na internet mobilny bez zobowiązania

Grzegorz Ułan
Najlepsze oferty na internet mobilny bez zobowiązania
25

Było już zestawienie ofert na internet mobilny na kartę, na abonament z dużymi paczkami danych, ale z zobowiązaniem na 2 lata, teraz czas na zestawienie ofert dla osób, które szukają ofert bez zobowiązania, z której to w każdej chwili mogą zrezygnować, na przykład z chwilą kiedy w ich lokalizacji podciągnięte zostaną światłowody.

Internet mobilny bez zobowiązania na nadajnikach Orange

Jeśli szukamy oferty na internet mobilny na umowę, ale z miesięcznym okresem wypowiedzenia na nadajnikach Orange, jedynym wyborem będzie nju mobile.

Wprawdzie na start dostajemy tu skromne, jak na dzisiejsze zapotrzebowanie 40 GB, ale limit ten rośnie z czasem dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej”. Po pół roku podwaja się do 80 GB, po roku do 100 GB, a po dwóch latach do 120 GB. Co ważne, po wykorzystaniu dostępnego limitu transferu danych może nadal korzystać z internetu na przyzwoitym "lejku" - 1 Mb/s.

Sprawdź też oferty na internet mobilny bez limitu.

Internet mobilny bez zobowiązania na nadajnikach Play

Na nadajnikach Play mamy też tylko jedną opcję na internet mobilny na umowę bez długoterminowego zobowiązania - Virgin NET.

W Virgin Mobile mamy dwie opcje do wyboru, ofertę na internet mobilny z limitem 60 GB za 35,00 zł miesięcznie lub za 50,00 zł z limitem 120 GB, czyli tyle samo co w nju mobile, ale bez czekania, oczywiście za odpowiednią dopłatą. Można tu zapłacić mniej pod warunkiem, że korzystamy już z abonamentu głosowego w Virgin Mobile. I tak, w pierwszym przypadku zapłacimy 25,00 zł miesięcznie, a w drugim 35,00 zł.

Internet mobilny bez zobowiązania na nadajnikach Plus

Największy wybór ofert na internet mobilny bez zobowiązania mamy na nadajnikach Plus. Zacznijmy od submarki Plush.

Podobnie jak w nju mobile, mamy tu na start 40 GB, ale limit ten rośnie z czasem i szybciej niż w nju mobile, bo już po roku dobijamy do 120 GB. Różnica też jest w cenie, w Plush zapłacimy 30,00 zł miesięcznie, a po wykorzystaniu limitu prędkość transferu obniży się do nieużywalnych 32 kb/s, w nju do 1 Mb/s.

Oprócz submarki Plush, na nadajnikach Plusa mamy sporo ofert operatorów wirtualnych. Najtańszą z nich i najlepszą jest GIGA internet od NAU Mobile, za 34,90 zł miesięcznie dostajemy 100 GB transferu w dzień i 200 GB w nocy, niestety wiąże się to z koniecznością podpisania umowy na 12 miesięcy.

Bez długoterminowego zobowiązania skorzystamy z oferty na internet mobilny w Lajt Mobile - za 35,00 zł dostaniemy tu limit na poziomie 100 GB, niestety bez transferu nocnego.

Za 10,00 zł drożej, bez zobowiązania i z transferem nocnym możemy skorzystać z oferty na internet mobilny w Otvarta. Podobnie jak w NAU Mobile mamy tu 100 GB do wykorzystania w dzień i 200 GB w nocy.

Na koniec został nam operator Premium Mobile z podobna ofertą na internet mobilny - 100 GB w dzień i 200 GB w nocy za 5,00 zł drożej.

Która z powyższych ofert na nadajnikach Plusa będzie najlepsza? Patrząc po zawartości i cenie wydaje się, że oferta operatora Otvarta, jednak jeśli ktoś nie ufa operatorom wirtualnym z obawy, że nagle znikną z rynku, najlepszym wyborem będzie, albo Plush albo Premium Mobile, jeśli komuś zależy na transferze nocnym - obie marki należą do Cyfrowego Polsatu.

Photo: gpointstudio/Depositphotos.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu