iOS

Najlepsze gry na iOS — maj 2017

Kamil Świtalski
Najlepsze gry na iOS — maj 2017
0

Na iOS znajdziemy mnóstwo interesujących gier. Wybraliśmy majowe premiery, które zdecydowanie warto zainstalować na iPhone'ach i iPadach.

Tekst pierwotnie pojawił się na AntyApps.pl, gdzie testujemy najlepsze aplikacje mobilne na Androida, iOS i Windows

Artificial Superintelligence

Jeśli lubicie sarkastyczne poczucie humoru, to pozycja dla was! Ciekawe rozwinięcie konceptu przejęcia władzy nad światem przez Sztuczną Inteligencję i dalszych losów z tym związanych, które zależeć będzie już teraz wyłącznie od naszych decyzji...

Recenzja Artificial Superintelligence

Beholder

Na urządzenia mobilne przywędrował przed kilkoma dniami symulator... zarządcy w totalitarnym państwie. Wielki Brat na całego -- tym razem jednak mamy możliwość dokonywania całego zastępu wyborów i samodzielnego podejmowania decyzji, które będą zgodne (lub wręcz przeciwnie) z naszym sumieniem...

Recenzja Beholder

Harvest Moon: Lil’ Farmers

Harvest Moon: Lil’ Farmers nie jest grą, która wciągnie graczy zjadających zęby w Back to Nature i spółce -- czyli tych klasycznych odsłonach zabawy w farmera. Ale to nie oni są targetem — dla nich jest przecież Seeds of Memories. Tutaj mamy dziecinnie (dosłownie) prosty w obsłudze interfejs, proste zadania i masę frajdy, kiedy uda nam się je wykonać. Idealna zabawa dla wszystkich dzieci, a także fajne narzędzie do zabawy rodziców z dziećmi, które może sprawdzić się także w formie edukacyjnej.

Recenzja Harvest Moon: Lil' Farmers

Lost Frequency

Gry tekstowe powracają w bardzo dobrym stylu — a Lost Frequency jest na to idealnym przykładem. I to na tyle rozbudowanym w warstwie dźwiękowej, że nie trudno pomylić go z audiobookiem. Intrygująca fabuła i interesujący bohaterowie składają się na naprawdę fajny zestaw, z którym warto się zapoznać.

Recenzja Lost Frequency.

Miles & Kilo

Runnery w ostatnich miesiącach nie cieszą się najlepszą sławą. Ale Miles & Kilo to idealny przykład na to, że gatunek ma się dobrze i można znaleźć naprawdę intrygujące tytuły w klimacie. Sporo opcji, dużo wyzwań, nienaganna oprawa -- a wszystko to zamknięte w modelu premium!

Recenzja Miles & Kilo

Really Bad Chess

Jeśli lubicie eksperymenty, Really Bad Chess to wyjątkowo oryginalna alternatywa dla szachów, która powinna was zainteresować. Z punktu widzenia tradycyjnej rozgrywki, raczej nie nauczycie się tutaj ruchów, które zaskoczą wytrawnych szachistów. To raczej coś dla tych, którym nigdy nie było po drodze z tradycyjnym rozłożeniem figur, a przy okazji lubią dobre łamigłówki ze znanymi motywami.

Recenzja Really Bad Chess

Timber Tennis

Timber Tennis to w założeniu banalnie prosta gra. Bo to po prostu stukanie w ekran — to w w jego prawą, to lewą stronę. Jednak udało się zamknąć go w na tyle fajnej formie, że mimo wszystko niesamowicie trudno jest się od niego oderwać. I nie ważne czy lubicie grę w tenisa, czy jej nie lubicie; czy podobał wam się Timberman czy wam się nie podobał. Timber Tennis to wyższa półka wśród szalonych, urzekających pikselową oprawą zręcznościówek.

Recenzja Timber Tennis

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu