iOS

Najlepsze aplikacje na iOS — maj 2017

Kamil Świtalski
Najlepsze aplikacje na iOS — maj 2017
1

Listę najlepszych aplikacji na iOS w maju 2017 otwiera praktyczny program do odręcznych notatek. Oprócz niego proponujemy też narzędzie do edycji filmów, a także coś dla bywalców na siłowni. Słowem, jest w czym wybierać!

Tekst pierwotnie pojawił się na AntyApps.pl, gdzie testujemy najlepsze aplikacje mobilne na Androida, iOS i Windows

Annotable

Czasami potrzebujemy coś szybko oznaczyć, zaznaczyć, czy dorysować na rozmaitych grafikach. I jeżeli wciąż poszukujecie idealnego narzędzia które wam w tym pomoże, to Annotable spisze się na medal. Cały pakiet rozmaitych funkcji i dziecinnie proste sterowanie tworzą fantastyczny zestaw, który mogę każdemu polecić z czystym sumieniem!

Recenzja Annotable

filmr

Proste w obsłudze narzędzie, które w kilka chwil pozwoli z dostępnych w urządzeniu multimediów zmontować efektowny materiał wideo. Nie potrzeba w tym celu żadnej eksperckiej wiedzy, kilka kliknięć i gotowe!

Recenzja filmr.

InstaWeb

InstaWeb do dobre i pomocne narzędzie w tworzeniu i archiwizowaniu treści znalezionych w internecie. Już nie trzeba się martwić, że coś zaginie lub zostanie przeoczone. Wystarczy daną stronę wyeksportować do aplikacji, stworzyć w niej PDFa i trzymać jej kopię lokalnie lub w chmurze. Parę kliknięć i gotowe!

Recenzja InstaWeb.

Kasprowy Wierch – PKL

Fantastycznie wykonana aplikacja dla wszystkich miłośników Tatr, która przygotowana została we współpracy z Polskimi Kolejami Liniowymi. Obfitująca w ciekawostki i tony praktycznych informacji, które z całą pewnością przydadzą się turystom... i nie tylko!

Recenzja Kasprowy Wierch - PKL

Multisport

Platforma Multisport po latach, nareszcie, doczekała się dedykowanej aplikacji, za pośrednictwem której możemy w mgnieniu oka odnaleźć obiekty w okolicy, sprawdzić ich godziny otwarcia czy dane kontaktowe.

Recenzja Multisport

Skip The Line

KFC przedstawia nową aplikację, za pośrednictwem której będziemy mieli możliwość pominięcia kolejki w fast-foodowej sieciówce. Pytanie tylko, czy nie natkniemy się z tej okazji na... drugą kolejkę?

Recenzja Skip the Line

Sleep Orbit

Macie dość nudnych i wtórnych gotowców z białymi szumami? No to dobrze się składa, bo oto przed wami aplikacja, która pozwoli skroić muzyczne tło na miarę! Sami wybieracie, co, kiedy, jak głośno i w jakich ilościach. Zaprojektujcie białe szumy na nowo!

Recenzja Sleep Orbit

Take

Oto wśród aplikacji muzycznej znalazło się miejsce dla czegoś innego, niż kolejne instrumenty. To wirtualny notes pozwalający w każdych warunkach zarejestrować pomysł na piosenkę. Dobre melodie, które czasami z nikąd trafiają do naszej głowy, są bardzo ulotne. Dzięki Take, będziemy mogli zanucić chodzące za nami dźwięki, żeby później przenieść je do studia i w łatwy sposób odtworzyć za pomocą profesjonalnych narzędzi.

Recenzja Take

Tankuj24

W maju zadebiutowała platforma Tankuj24, której ambicją jest umożliwienie nam tańszego zakupu paliwa. Nie jest ona pozbawiona wad, jeżeli jednak tankujecie dużo i często, a przy okazji macie objęte jej zasięgiem stacje po drodze -- warto rozważyć przyłącznie się do programu.

Recenzja Tankuj24

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu