iOS

Najlepsze gry na iOS — zestawienie za czerwiec 2017

Kamil Świtalski
0

AppStore puchnie od gier, a każdego miesiąca pojawiają się w sklepie nowe produkcje. Zebraliśmy gry na iOS, które miały premierę w czerwcu. Zobaczcie, w co warto zagrać na iPhone i iPadzie.

Najlepsze gry na iOS wybrała redakcja AntyApps.pl

Castleparts

Dobrych gier strategicznych nigdy za wiele. Nawet, jeżeli ich oprawa przenosi nas w baaardzo odległą przeszłość -- bo tak właśnie sprawy mają się w przypadku Castleparts. Walka o zamek, ochrona swoich dóbr i pokazywanie rywalom gdzie pieprz rośnie od lat daje masę frajdy -- i nie inaczej jest tym razem. W Castleparts poza zmaganiem się ze sztuczną inteligencją, możemy też toczyć pojedynki sieciowe z żywymi przeciwnikami - a przecież od zawsze wiadomo, że potrafią dostarczyć najwięcej emocji...

Recenzja Castleparts

Framed 2

Jedna z kontynuacji, na które przyszło nam czekać wiele lat. Ale bez wątpienia -- warto było. Framed 2 to sequel, na jaki wszyscy zawsze czekamy: jest więcej, lepiej, ładniej, z zastrzykiem nowości i dodatkowych wyzwań. Jeżeli poszukujecie fajnej przygody, niebanalnej mechaniki i fajnie poprowadzonej narracji, koniecznie sprawdźcie Framed 2!

Recenzja Framed 2

Jaipur

Kolejne gry "stołowe" chętnie migrują na ekrany dotykowe i robią to w naprawdę fajnym stylu. Bardzo fajnie wypadły już elektroniczne wersje Race for the Galaxy czy Tokaido, dlatego inni też próbują swoich sił w temacie. Handlowa karcianka także świetnie odnajduje się na smartfonach i tabletach -- i co najważniejsze, równie fajnie sprawdza się przy potyczkach ze sztuczną inteligencją, jak i żywym przeciwnikiem w trybie "gorących krzeseł".

Recenzja Jaipur

Old Man’s Journey

Old Man's Journey to jedna z tych przygód, które pamięta się długo. Przepiękne, ręcznie rysowane, tła, urzekająca historia i wyważone łamigłówki. To jeden z tych produktów, który potrafi wzruszyć i daje do myślenia.

Recenzja Old Man's Journey

Sega Forever

Sega ruszyła z nowym programem: Sega Forever. O co chodzi? Firma zaczęła udostępniać kolejne gry ze swojego portfolio zupełnie za darmo, dostosowane do dzisiejszych smartfonów i tabletów. Gdzie jest haczyk? Ano -- nie brakuje w tym wszystkim reklam, ale mimo wszystko możliwość powrotu do takich klasyków jak Sonic the Hedgehog czy Comix Zone to znakomita wiadomość dla wszystkich!

Recenzja Sega Forever

Severed

Jeden z hitów PS Vita dotarł także na iOS. Okazało się, że gra nie tylko tutaj świetnie wygląda, ale też fantastycznie się rusza. Jej artstyle i historia bronią się właściwie w każdym wydaniu. To po prostu jeden z tych produktów, który znać wypada!

Recenzja Severed

Yankai’s Peak

Gry logiczne to jeden z tych gatunków, któremu udaje się nas stale zaskakiwać. Twórcy Yankai's Peak udowadniają, że produkcje w temacie wciąż potrafią dawać w kość, frustrować i... dawać od groma przyjemności, kiedy już uda nam się uporać ze wszystkimi wyzwaniami.

Recenzja Yankai's Peak

Throw Pinball

Pewne pomysły nigdy się nie starzeją. Jednym z nich niewątpliwie jest Pinball, czyli wirtualna wersja flipperowych zmagań. Odbijanie piłeczki, walka o punkty i rozbijanie kolejnych elementów od lat dostarczają wiele emocji. Tym razem znana mechanika połączona została z wyzwaniami a'la Arkanoid -- i wypadła naprawdę świetnie!

Recenzja Throw Pinball

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: