Android

Najlepsze gry miesiąca na Androida — kwiecień 2017

Kamil Świtalski
Najlepsze gry miesiąca na Androida — kwiecień 2017
1

Wybieramy najlepsze gry na Androida, które miały swoją premierę w kwietniu 2017. Są wśród nich zręcznościówki, gry piłkarskie, a także kultowy Planescape: Torment.

Tekst pierwotnie pojawił się na AntyApps.pl, gdzie testujemy najlepsze aplikacje mobilne na Androida, iOS i Windows

Die With Glory

Projektów takich jak ten, szczególnie na smartfonach i tabletach, nie widujemy na codzień zbyt wielu. Twórcom Die With Glory udało się w zręczny humor połączyć wciągającą przygodę, łamigłówki i elementy zręcznościowe. Co ważne: wszystkie z nich zostały dopieszczone do perfekcji. To jedna z tych gier, od których niezwykle trudno jest się oderwać!

Przejdź do recenzji Die With Glory

Football Clash

Kto powiedział że piłka nożna to tylko FIFA i cała reszta zręcznościowych gier w klimacie? Okazuje się, ze turowe strategie na boiskach piłkarskich potrafią dostarczyć równie dużo emocji. Szczególnie, jeśli -- tak jak Football Clash -- wspierają tryb zabawy wieloosobowej.

Przejdź do recenzji Football Clash

Planescape: Torment

Klasyka gatunku cRPG. Planescape: Torment wciąż pozostaje jedną z najlepiej napisanych historii w grach wideo, mimo że swoje lata już ma. W wersji mobilnej, przy której pracował reżyser oryginału, oferuje równie wysokiej jakości rozrywkę -- i dodatkowo jeszcze kilka nowości. Warto mieć jednak na uwadze, że tamtejszy interfejs na mniejszych ekranach nie działa najlepiej, ale spokojnie: na tabletach i większych modelach smartfonów sprawdza się perfekcyjnie!

Przejdź do recenzji Planescape: Torment

Przyznaj się

Przyznaj się to gra typowo imprezowa. Jeżeli nie macie żadnych kart z wyzwaniami, a typowe szczerość czy odwaga okazuje się zbyt wielkim wyzwaniem -- oto rozwiązanie wszystkich waszych problemów. Wybieramy kategorię pytań, dogrywamy szczegóły i rozpoczynamy. Im większa grupa, tym lepiej!

Przejdź do recenzji Przyznaj się

Remembery

Memory to klasyczny pomysł, który po latach wciąż się broni. I to nie tylko w wersji analogowej, ale jak pokazuje przykład Remembery -- także cyfrowej. Tym bardziej, że zamknięty jest w fajnej oprawie, a do tego oferuje jeszcze kilka bonusowych trybów, które oferują jeszcze więcej wyzwań.

Przejdź do recenzji Remebery

The Office Quest

Przepełniona humorem, skąpana w fajnej oprawie klasyczna gra przygodowa o perypetiach znudzonego swoją biurową pracą korpoludka. Złośliwi współpracownicy i przerażający szef zechcą nas zatrzymać na dłużej, ale w tym już nasza głowa, aby im się to nie udało. Dlatego zaczynamy rozmaite kombinacje by sobie z nimi wszystkimi poradzić i ruszyć dalej w świat. Jak na dobry point-and-click przystało nie zabraknie tam całego zestawu zagadek do rozwikłania. A przy tym jeszcze solidnej dawki humoru.

Przejdź do recenzji The Office Quest

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu