Poradniki

Najlepsze elektryczne szczoteczki do zębów - ranking Antywebu

Redakcja Antyweb
Najlepsze elektryczne szczoteczki do zębów - ranking Antywebu
0

Jakie są najlepsze elektryczne szczoteczki do zębów? Zakup jakich modeli elektrycznych szczoteczek do zębów warto rozważyć?

Wybór szczoteczki do zębów nie jest sprawą łatwą. Już wchodząc do popularnej drogerii można dostać zawrotu głowy od ilości modeli i wariantów, które tam na nas czekają. Sprawa wcale nie staje się łatwiejsza kiedy chodzi o modele elektryczne. W tym segmencie konkurencja też jest ogromna i wybór jest nawet trudniejszy — szczególnie dla tych, którzy nie mają pojęcia od czego zacząć.

Obecnie na rynku spotkać można kilka rodzajów szczoteczek elektrycznych. Wśród najpopularniejszych wymienić można obrotowe (wykonujące ruchy rotacyjne), obrotowo-pulsacyjne (wykonujące ruchy rotacyjno-pulsacyjne), soniczne (poruszające się góra-dół — dzięki drganiom wytwarzane są malutkie bąble), ultradźwiękowe (emitowane przez nie fale rozbijają bakterie). Lwia część z nich działa w oparciu o wbudowany akumulator. Ten najczęściej ładowany jest za pośrednictwem indukcyjnej podstawki, która zapewnia bezpieczną obsługę nawet w wilgotnych pomieszczeniach, gdy urządzenia są mokre. Niewielkie, stworzone z myślą o podróżach, szczoteczki często zasilane są wymiennymi bateriami AA.

W zależności od stopnia zaawansowania szczoteczki — ta oferuje użytkownikom rozmaite tryby czyszczenia. Te pozwalają zadbać o bardziej wrażliwe elementy jamy ustnej, ochraniać przed ścieraniem szkliwa itp.

Szczoteczka elektryczna: ranking. Która to najlepsza szczoteczka do zębów?

Oral-B Genius 10 000

Oral-B Genius 10 000 to bogaty zestaw, na który składa się kilka elementów zapewniających wygodne korzystanie ze sprzętu zarówno w domowym zaciszu, jak i podróży. Wsparcie aplikacji, sześć trybów czyszczenia (standardowe, codzienne, czyszczenie; nadzwyczajne uczucie czystości; delikatne czyszczenie, które pozwala zadbać ze szczególną ostrożnością o wrażliwe obszary; polerowanie, które pozwoli wybielić zęby; pielęgnacji dziąseł; czyszczenia języka) oraz cztery końcówki składają się na zestaw, obok którego trudno przejść obojętnie. Pulsacyjna szczoteczka która powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających!

Panasonic EW-DM81

Szczoteczka Panasonic EW-DM81 urzekła użytkowników i recenzentów przystępną ceną i wyjątkowo drobnym włosiem, zapewniającą jeszcze skuteczniejsze mycie. Szczoteczka wibruje z prędkością obrotową około 31 tys. pociągnięć na minutę, co zapewnia szybki i równomierny ruch. Urządzenie wyposażone zostało w dwa tryby: regularny oraz delikatny, a jego kompaktowe rozmiary pozwalają mieć je zawsze przy sobie.

Zobacz też: Szczoteczka która sama myje zęby

Philips Sonicare DiamondClean

Philips Sonicare DiamondClean to jedna z najpopularniejszych szczoteczek sonicznych na świecie. Jej nowoczesny wygląd, technologia oferująca do 62 tys. ruchów szczotkujących na minutę (co przekłada się na usuwanie do 7 razy więcej płytki nazębnej) i prostota obsługi rozkochały w sobie użytkowników. Podobnie jak przemyślana konstrukcja, którą można zamknąć w wygodnym podróżnym etui. Urządzenie działa do trzech tygodni na jednym ładowaniu!

Smilesonic EX

Soniczne szczoteczki Smilesonic cieszą się rosnącą popularnością — nic w tym dziwnego. Za niewygórowaną cenę ich producent oferuje urządzenie wyposażone w pięć trybów pracy (clean, sensitive, gum care, white, polish) oferujące działanie nawet do dwóch miesięcy na jednym ładowaniu. Do szczoteczki dostępne są cztery różne końcówki. Do tego dochodzi banalnie prosta obsługa, ponadczasowy design, a w zestawie znalazło się także miejsce dla etui które pozwoli ochronić sprzęt podczas podróży. Urządzenie warto pochwalić za solidne wykonanie i zapamiętywanie trybu w którym ostatnio myliśmy zęby – co wcale nie jest taką oczywistością, jak mogłoby się wydawać. Zdecydowanie zasłużone miejsce wśród najlepszych elektrycznych szczoteczek do zębów!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu