Apple

Najlepsze aplikacje na iOS — kwiecień 2017

Kamil Świtalski
Najlepsze aplikacje na iOS — kwiecień 2017
5

Najlepsze aplikacje na iPhone'a można znaleźć łatwiej, niż nam się wydaje. Zebraliśmy nasze propozycje z minionego miesiąca, które mogłyby Was zainteresować.

Tekst pierwotnie pojawił się na AntyApps.pl, gdzie testujemy najlepsze aplikacje mobilne na Androida, iOS i Windows

Bookout

Świetna aplikacja, która chce nas motywować do czytania książek. Dodaje tej przyjemności jeszcze więcej uroku, wplatając w nią odrobinę grywalizacji.

Przejdź do recenzji Bookout

Culibo

Większość aplikacji związanych z jedzeniem to po prostu fajnie opracowane zestawy przepisów. Culibo poszło o krok dalej i zamiast pojedynczych przepisów, oferuje nam całe jadłospisy, które możemy dostosowywać do własnego widzimisię. Co istotne -- wszystkie są naprawdę zdrowymi propozycjami!

Przejdź do recenzji Culibo

Gorillaz

Intrygujący projekt od jednego z zespołów, który od początku swojego istnienia nie boi się eksperymentować.  Aplikacja, która pozwala fanom zanurzyć się w świat członków wirtualnego zespołu, poznać kulisy powstawania nowej płyty oraz zapoznać się z premierowym materiałem naprawdę robi wrażenie. Osoby, którym obojętna jest twórczość Albarna raczej nie znajdą tu dla siebie niczego ciekawego, jednak ciarki na skórze fanów Gorillaz są tu gwarantowane.

Przejdź do recenzji aplikacji Gorillaz

AirBrush

Jeszcze kilka lat temu by zając się retuszem fotografii niezbędny był pakiet profesjonalnych narzędzi, spore umiejętności i wprawa. Teraz wystarczy jedna aplikacja, która potrafi nam wszystkie te zabiegi wykonać w kilka minut...

Przejdź do recenzji AirBrush.

Musi

Musi nie jest specjalnie skomplikowaną aplikacją, bo to po prostu odtwarzacz muzyki. Ma on jednak atut, o którym wiele konkurencyjnych produktów może tylko pomarzyć: pozwala odtwarzać muzykę z YouTube na zablokowanym ekranie!

Przejdź do recenzji Musi

Yomiwa

Sezon urlopowy coraz bliżej, dlatego warto już powoli myśleć o szlifowaniu języka i narzędziach, które przydadzą nam się podczas podróży. I jeżeli wybieracie się do Kraju Kwitnącej Wiśni, to ten podręczny -- działający również w trybie offline -- słowniczek warto mieć zawsze ze sobą.

Przejdź do recenzji Yomiwa

Vanido

Aplikacja do nauki śpiewu. Tak, dobrze widzicie -- to hit ostatnich dni, który z każdym dniem cieszy się coraz większą popularnością. Świetnie opracowana wizualnie, działająca zaskakująco dobrze chce motywować do regularnych ćwiczeń i podpowiadać co musimy poprawić. Nigdy, rzecz jasna, nie zastąpi konsultacji z profesjonalistami, ale na dobry początek powinna wystarczyć!

Przejdź do recenzji Vanido

Vookmark

Vookmark to multiplatformowa usługa, za pośrednictwem której możemy łatwo zapisywać materiały filmowe "na później" z całego pakietu najpopularniejszych serwisów z filmami — YouTube, Vimeo, Dailymotion, Facebooka oraz Reddita.

Przejdź do recenzji Vookmark

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu