1

Najlepsze aplikacje miesiąca na iOS — czerwiec 2017

antyapps aplikacje miesiąca czerwiec
Znalezienie najlepszych aplikacji na iPhone'y i iPady nie jest proste. Dlatego polecamy nasz cykl, w którym wskazujemy co warto pobrać z AppStore i zainstalować na swoim smartfonie lub tablecie.

Najlepsze aplikacje na iOS w czerwcu wybrała redakcja AntyApps.pl

24me

24me aplikacja

Macie dość banalnych rozwiązań i rozglądacie się za czymś niestandardowym? Oto program dla Was! Twórcy 24me zaproponowali nieco inne niż wszyscy połączenie listy zadań i kalendarza, bo całość umieszczona została w jednym, czytelnym, widoku.

Recenzja 24me

Addy

Addy, aplikacja mobilna - naklejki, edycja zdjec, napisy

Aplikacji które pozwolą nam upiększyć wszelkiej maści grafiki nigdy dość. Oto Addy, niepozornie wyglądająca aplikacja z ogromną biblioteką autorskich dodatków. Od całego zestawu rysunków, przez typograficzne cudeńka, filtry kolorystyczne, na gotowych „znaczkach” łączących cały zestaw opcji kończąc.

Recenzja Addy

Authy

Aplikacja Authy

Dwustopniowa weryfikacja stała się standardem dla większości usług, jednak korzystanie z niej pozostawia wiele do życzenia. Aplikacja Authy pomoże nam zastąpić wszystkie SMSy i maile weryfikacyjne — i robi to w naprawdę fajny sposób!

Recenzja Authy

Cycles

Aplikacja Cycles na AppStore grafika

Coraz więcej mówi się o tworzeniu dobrych nawyków i bardziej efektywnym zarządzaniem naszym czasem. Ile ludzi, tyle pomysłów na to, jak nad sobą pracować. Naszą propozycją na dziś jest Cycles, które chce nas motywować do wyrabiania dobrych nawyków!

Recenzja Cycles

Golden Hour One

Aplikacja Golden Hour

Fajna aplikacja która powinna znaleźć się w niezbędniku każdego fotografa… i nie tylko. Program pozwoli sprawdzić o której możemy spodziewać promieni słonecznych, które nadają Ziemi pięknej, złotej, poświaty!

Recenzja Golden Hour One

iOS 11 — pięć nowości, o których nie wiecie

iOS 11 tablety smartfony

W czerwcu miała miejsce konferencja deweloperska Apple, na której firma zapowiedziała nowe komputery, a także pokazała jak będą wyglądały nowe wersje ich systemów. Oto pięć ważnych nowości dla iOS 11, którymi nie pochwalili się na imprezie, a warto o nich wiedzieć, bo mają szansę okazać się naprawdę przydatne!

iOS 11 — ważne nowości

Moja Gazetka

Moja Gazetka, aplikacja mobilna - promocje

Kultowa aplikacja z ofertami promocyjnymi najpopularniejszych sieciówek doczekała się nowej, znacznie bardziej dopracowanej wersji. Jeżeli z jakiś powodów porzuciliście ją na rzecz konkurencji — koniecznie sprawdźcie jej najświeższe wydanie, naprawdę warto!

Recenzja Moja Gazetka

Sygic — nawigacja z AR
Nawigacja Sygic z AR - aplikacja mobilna

Aplikacja GPS Sygic jako pierwsza postawiła na nowy tryb wyświetlania mapy. Twórcy skorzystali z możliwości, jakie niesie za sobą rozszerzona rzeczywistość. Nowości już teraz dostępne są zarówno na urządzenia z Androidem jak iOS!

Nawigacja GPS Sygic z trybem Rozszerzonej Rzeczywistości

Time Out

Aplikacja mobilna Time Out

Aplikacja która pozwoli znaleźć atrakcje, a także najciekawsze lokalizacje w kilku miastach na całym świecie. Ładnie wykonana, a poza tym… na wakacje jak znalazł!

Recenzja Time Out

Zeccer

Zeccer aplikacja mobilna

Aplikacja towarzysząca usłudze Zeccer, która pozwala w łatwy sposób wydrukować nasze pliki na ogólnodostępnych drukarkach. Prościej już się chyba nie da — czekamy tylko na większą dostępność kolejnych punktów!

Recenzja Zeccer