4

Najbliższa kolejka PKO BP Ekstraklasy dostępna dla wszystkich na CANAL+

W związku z zarządzeniem premiera o odwołaniu wszystkich imprez masowych, najbliższa kolejka PKO BP Ekstraklasy odbędzie się bez udziału publiczności na stadionach. CANAL+ wychodzi jednak naprzeciw kibicom i odkoduje wszystkie mecze w nadchodzący weekend.

Aktualizacja, 13.03.2020, 13:30:

Ekstraklasa odwołała wszystkie mecze aż do końca marca, dlatego poniższa oferta staje się nieaktualna.

27. kolejka PKO BP Ekstraklasy odkodowana

CANAL+ wychodzi naprzeciw kibicom i sympatykom polskiej Ekstraklasy i w najbliższy weekend odkoduje wszystkie mecze 27. kolejki. Wystarczy, że jesteście abonentami Platformy CANAL+, a nawet jeśli w waszym pakiecie nie ma tych kanałów, to i tak będziecie mogli je obejrzeć w godzinach meczów w najbliższy weekend. Nie jest wykluczone, że dostęp do tych kanałów uzyskają również abonencie platform kablowych, wszystko będzie zależało od poszczególnych operatorów, dlatego warto śledzić ich strony internetowe. Spółka poinformowała o tym fakcie dzisiaj, kilka godzin po tym jak premier Mateusz Morawiecki wprowadził zakaz organizacji imprez masowych w całym kraju.

Sytuacja jest wyjątkowa, wymaga więc od nas wyjątkowych działań. Z duchem sportu i z myślą o Was – kibicach, najbliższą kolejkę PKO BP Ekstraklasy odkodujemy dla wszystkich abonentów Platformy CANAL+. To znaczy, że nawet jeśli nie macie CANAL+ w swoim abonamencie, to będziecie mogli przeżywać sportowe emocje razem ze swoimi drużynami – pomimo niedostępnych stadionów. Pracujemy równocześnie dla Was nad specjalnymi ofertami, które pozwolą śledzić rozgrywki PKO BP Ekstraklasy w kolejnych kolejkach. Zachęcamy również innych operatorów którzy mają w ofercie CANAL+ do podobnych działań. Ze sportowymi pozdrowieniami! CANAL+ dla kibiców!

Najbliższa kolejka PKO BP Ekstraklasy rozpocznie się już w piątek o godzinie 18:00 meczem ŁKSu Łódź z Górnikiem Zabrze. Pełny terminarz przedstawia się następująco:

Piątek 13.03.2020

18:00 – ŁKS Łódź – Górnik Zabrze
20:30 – Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa

Sobota 14.03.2020

15:00 – Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin
17:30 – Piast Gliwice – Wisła Kraków
20:00 – Lech Poznań – Legia Warszawa

Niedziela 15.03.2020

15:00 – Cracovia – Jagiellonia Białystok
17:30 – Lechia Gdańsk – Arka Gdynia

Poniedziałek 16.03.2020

18:00 – Wisła Płock – Korona Kielce