Świat

Myprogress pomoże śledzić ci twoje życie.

Grzegorz Marczak
3

Myprogress.com to miejsce, dzięki któremu możemy śledzić nasze wydatki, nasze fundusze i inwestycje, swoją karierę, swój rozwój osobisty itp. Kontrolowanie wydatków to rzecz raczej normalna i bardzo zrozumiała. Serwis ten jednak idzie dalej i możemy na przykład śledzić proces naszych treningów w...

Myprogress.com to miejsce, dzięki któremu możemy śledzić nasze wydatki, nasze fundusze i inwestycje, swoją karierę, swój rozwój osobisty itp.

Kontrolowanie wydatków to rzecz raczej normalna i bardzo zrozumiała. Serwis ten jednak idzie dalej i możemy na przykład śledzić proces naszych treningów w tenisa, szkoleń czy też nauki języków obcych.

Myprogress przygotowuje również możliwość śledzenia naszego zdrowia - i przyznam, że podoba mi się ten pomysł. Niedawno miałem dość mało ciekawe ćwiczenie z przenoszeniem kart zdrowia z jednej przychodni do drugiej. Jakże pomogło by gdyby informacje z tych kart można było wprowadzać w jakieś miejsce w internecie, które nie będzie żółkło ze starości a informacje nie będą w nim ginęły.
Oczywiście w tego typu serwisie nie może zabraknąć różnego rodzaju wykresów, które pokazują postępy w nauce, koszty i oszczędność lub wzrastającą wartość naszych inwestycji.

Serwisy tego typu są dla osób wytrwałych - aby w pełni korzystać z zaawansowanych możliwości Myprogress trzeba z anielską wręcz cierpliwością wprowadzać wszystkie informacje, które później posłużą nam do analiz naszych poczynań.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu