Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Polska

Musicblox - czy blox grupuje blogi muzyczne

GM
Grzegorz Marczak
6

Coś nowego od blox.pl? - nie wiem szczerze mówiąc kiedy pojawił się musicblox ale ja trafiłem na ten serwis (blog?) pierwszy raz wczoraj. Blox.pl na bazie swoich blogów muzycznych zbudował coś na kształt meta bloga muzycznego na którym możemy znaleźć najciekawsze notki jakie ukazały się na blox...

Coś nowego od blox.pl? - nie wiem szczerze mówiąc kiedy pojawił się musicblox ale ja trafiłem na ten serwis (blog?) pierwszy raz wczoraj.

Blox.pl na bazie swoich blogów muzycznych zbudował coś na kształt meta bloga muzycznego na którym możemy znaleźć najciekawsze notki jakie ukazały się na blox.pl w kategorii muzyka. Wygląda to nawet nie tak źle, ale tak naprawdę liczy się pomysł w którym korzysta się z dostępnej już treści po to aby zbudować nowy serwis (no bo chyba tak można musicbloxa nazwać).Ciekawe czy pomysł się przyjmie - teoretycznie grupowanie treści z blogów o tej samej tematyce ma sens i da się racjonalnie uzasadnić. Praktycznie - tutaj trudno coś powiedzieć, jeśli jednak agora stworzyła by ITblox grupujący wszystkie treści z technicznych blogów na blox to pewnie bym w takie miejsce zaglądał. Może więc z muzyką też się uda (a może powstanie więcej tego typu blogo serwisów)

Czy ktoś wie kiedy powstał musicblox? - ciekawy jestem czy nie strzeliłem gafy pisząc o nim teraz (bo możliwe, że na przykład istnieje już pół roku :))

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: