Startups

Blogowisko - katalog blogów

Grzegorz Marczak
Blogowisko - katalog blogów
26

Mamy kolejną próbę zrobienia czegoś z polskimi blogami. Blogowisko ma zamiar skatalogować polską blogosferę, a użytkownikom dać możliwość oceniania blogów. Przesłanie i pomysł na serwis jest dość prosty - zwykły katalog, żadnych mechanizmów do oceniania bloga, nie ma nawet publikacji treści z sk...

Mamy kolejną próbę zrobienia czegoś z polskimi blogami. Blogowisko ma zamiar skatalogować polską blogosferę, a użytkownikom dać możliwość oceniania blogów.

Przesłanie i pomysł na serwis jest dość prosty - zwykły katalog, żadnych mechanizmów do oceniania bloga, nie ma nawet publikacji treści z skatalogowanych blogów. Czy nie za mało ?Możliwe jednak, że pozbycie się ambicji takich jak automatyczna ocena blogów i notek będzie dobrym ruchem - blogfrog, który miał być naszym technorati na razie jest wielką niewiadomą - bo nie wiadomo po co i do czego on jest. 10przykazań - fajna inicjatywa ale kiedyś, teraz leży i czeka na dobicie lub na przepisanie.

Może więc prosta inicjatywa jaką jest katalog blogów wypali? Blogowisko wygląda całkiem przyzwoicie - funkcjonalność jest jasna i zrozumiała, jako narzędzie zbierające blogi może się sprawdzić. Pytanie tylko co dalej? - czy ktoś będzie chciał zrobić z tego coś więcej niż katalog blogów?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu