Polska

Blip mówi a za chwilę będzie szukał.

Grzegorz Marczak
Blip mówi a za chwilę będzie szukał.
2

Blip.pl czyli Polski twitter wprowadza (chciało by się powiedzieć wreszcie) nowe funkcjonalności. Pierwszą z nich jest możliwość nagrania wiadomości głosowej na blipa - możemy to zrobić na dwa sposoby albo dzwoniąc na podany numer z telefonu komórkowego, bądź też wysyłając głosową wiadomość przez...


Blip.pl czyli Polski twitter wprowadza (chciało by się powiedzieć wreszcie) nowe funkcjonalności. Pierwszą z nich jest możliwość nagrania wiadomości głosowej na blipa - możemy to zrobić na dwa sposoby albo dzwoniąc na podany numer z telefonu komórkowego, bądź też wysyłając głosową wiadomość przez GG na numer 202.Pytanie czy funkcjonalność ta pomoże w komunikacji czy też jest to tylko dodatkowy gadżet ? Można wyobrazić sobie, że ktoś przy użyciu blipa będzie robić krótki audycje głosowe - jeśli tylko miały by one ciekawy temat to myślę, że znalazło by się wielu słuchaczy. O tym czy pomysł się przyjmie zdecydują oczywiście użytkownicy.

Kolejną funkcją, która będzie wprowadzona to wyszukiwarka znajomych - w chwili obecnej jest testowana (jeszcze nie wszystko działa) ale zapewne już niedługo zostanie oddana do użytku.Nada niestety w blip.pl nie możemy przechowywać czy też zajrzeć do historii naszych rozmów z innymi osobami, a możliwość przejrzenia naszego kokpity wstecz jest równie mocno ograniczona.

Dobrze jednak, że coś się zaczęło dziać - wraz z przyrostem użytkowników na pewno potrzebne będzie nieco więcej funkcjonalności i zaczyna się ona powoli pojawiać.

Ps. Gdyby ktoś nie zauważył to została poprawiona również wklejka czyli blipowy widgetHej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu