Motorola

Niezapowiedziana Motorola na pierwszych renderach

Piotr Kurek
Niezapowiedziana Motorola na pierwszych renderach
0

Wygląda na to, że tegorocznym trendem, po wariacjach na temat notcha, będzie namnożenie aparatów w smartfonach. Do sieci trafiły rendery niezapowiedzianej jeszcze Motoroli.

Motorola chce nas pozytywnie zaskoczyć w tym roku. Nie tylko wskrzeszeniem legendarnej już marki Razr, na którą wielu fanów „żyletki” czeka z wypiekami na twarzy, ale także nowym smartfonem, który będzie konkurować z obecnymi na rynku smartfonami. Jak chce to zrobić?  W dość prosty i przewidywalny sposób. Wzorem konkurencji, firma stawia na mnożenie aparatów umieszczonych na tylnej obudowie.

Zobacz też: Nowa Motorola Razr nabiera rumieńców. Do internetu wyciekła częściowa specyfikacja nowego składaka

Dziś do sieci trafiły rendery przedstawiające nowy model, nad którym ma pracować Motorola. Nie chodzi tu oczywiście o Razr, który ma mieć składany ekran, a smartfon, które z przodu nie wyróżnia się zbytnio na tle konkurencji. Grafiki powstały w oparciu o pliki CAD, do których dotarli internauci odpowiedzialni za przecieki na temat urządzeń mobilnych wielu firm. zaprezentowanych powyżej zrzutach, pochodzących od OnLeaks i CashKaro możemy podziwiać nową Motorolę w całej okazałości. Przód nie robi jednak większego wrażenia. 6,2-calowy ekran, z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych wypełnia niemal całą powierzchnię. Nie zabrakło wcięcią — tym razem w postaci łezki i dolnej krawędzi, na której umieszczono napis motorola.

Ciekawiej zapowiada się tył. Tu umieszczono 4 aparaty ułożone w dwóch rzędach na nieznacznie wysuniętym z obudowy panelu. Towarzyszy im podwójna dioda Flash i logo Motoroli. Smartfon ma posiadać port USB typu C, złącze słuchawkowe i tradycyjne przyciski odpowiedzialne za głośność i włączanie/wyłączanie urządzenia. Slot na kartę SIM znajduje się na górze, podobnie jak główny głośnik, który standardowo znajdziemy na spodzie smartfonów konkurencji. Nie wiemy, czy i kiedy Motorola zaprezentuje nowe modele swoich urządzeń, jednak od dłuższego czasu mówi się, że firma przygotowuje dwa warianty nowych flagowców — w tym jeden z potrójnym układem aparatów.

Źródło: OnLeaks i CashKaro

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu