5

Mortal Kombat 11 na premierowym zwiastunie. Pokazano również rozgrywkę w wersji na Nintendo Switch

mortal kombat 11
Mortal Kombat 11 do sklepów zawita już za kilka dni. W sieci pojawił się zwiastun premierowy oraz pierwsze wideo z rozgrywki na konsoli Nintendo Switch.

Mortal Kombat 11 na półkach sklepowych pojawi się 23 kwietnia. Najwyższy więc czas na prezentację premierowych zwiastunów, które podkręcają atmosferę i podnioszą ciśnienie fanom krwawego mordobicia. Oprócz fragmentów samej rozgrywki okraszonej hektolitrami wirtualnej krwi, możemy zobaczyć, jak w nowej odsłonie wyglądają bohaterowie — zarówno ci starzy, jak i ci nowi oraz jak prezentuje się historia przedstawiona w grze. W betę Mortal Kombat grał Artur, a o jego wrażenia poczytacie we wpisie Mortal Kombat 11 powinien zapewnić powiew świeżości w serii. Czekam już na pełną wersję!

Wczoraj w sieci pojawił się również trailer poświęcony postaci Shao Kahna, który dostępny jest jako bonus w przedsprzedaży i najprawdopodobniej tylko gracze, którzy zdecydowali się na wcześniejsze zamówienie gry, będą mogli nim grać. Sam  Shao Kahn ma odegrać bardzo ważną rolę w historii opowiedzianej w Mortal Kombat 11.

Mortal Kombat 11 w wersji na Nintendo Switch

W sieci pojawił się również trailer poświęcony Mortal Kombat 11 w wersji na Nintendo Switch. I muszę przyznać, że to, co możemy zobaczyć mocno rozczarowuje. Switch nie jest może sprzętem z najlepszymi podzespołami, które pozwalają na osiągnięcie jakości grafiki jak na PC, czy konkurencyjnych konsolach, jednak na przestrzeni ostatnich lat wielu twórców udowodniło, że można na nią tworzyć gry zachwycające oprawą graficzną.

W Mortal Kombat 11 mi tego brakuje. Zestawiając oba trailery widać różnice graficzne — zarówno w samej rozgrywce, jak i prerenderowanych scenkach. Na szczęście, jeśli wierzyć trailerowi, możemy być spokojni o optymalizację i płynność rozgrywki — a to w tego typu bijatykach liczy się bardziej, niż sama grafika. Mortal Kombat 11 w wersji na Nintendo Switch w Europie zadebiutuje z miesięcznym poślizgiem, 10 maja 2019 r.