Gry

RoboCop i Sheeva zasieją brutalne zniszczenie w Mortal Kombat 11: Aftermath

WM
Weronika Makuch
8

Mortal Kombat 11: Aftermath oficjalnie potwierdzone. Nowe rozszerzenie do znanej bijatyki tylko czeka, aż gracze się za nie wezmą.

Któż nie lubi się czasem odprężyć przy słodkim mordobiciu? Ja za tą rozwałką przepadam. Z tym większą ciekawością przyglądam się nadchodzącemu rozszerzeniu do Mortal Kombat 11. Aftermatch kontynuuje wątki fabularne z podstawowej wersji gry. Zobaczymy nowe przerywniki filmowe pełne bezsensownej brutalności. Super sprawa. Oczywiście w dodatku pojawią się także nowe postacie. Zobaczymy Fujina – walczącego mieczem boga wiatru, brata Raidena oraz Sheevę – pół człowiek, pół smoczyca, czteroręka królowa starożytnej rasy Shokan. Wielu fanów zaskoczył, ale i bardzo ucieszył... RoboCop. Cybernetyczny policjant z Detroit znany z filmu z 1987 roku na pewno świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie wesołej gromady Mortal Kombat. Postaci RoboCopa głosu udzieli Peter Weller, czyli jego filmowy odtwórca. Aftermath dodaje także trzy nowe zestawy skórek dla postaci, które zostaną wydane z czasem.

Mortal Kombat 11: Aftermath pojawi się 26 maja

Twórcy przywrócą w dodatku kultowe plansze jak Klassic Dead Pool czy Soul Chamber. Pojawiąsię również Stage Fatalities, czyli opcja wykorzystywania rozmaitych elementów planszy jak kolce czy łańcuchy do wykonywania krwistych finisherów. Powraca także opcja Friendships, czyli możliwość pokonania przeciwnika w wyjątkowo przyjaznej i milutkiej atmosferze.

https://www.youtube.com/watch?v=V-WP4EAmCQw&feature=emb_title

Do sprzedaży trafi Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection, które powinno spodobać się wszystkim tym, którzy nie mają jeszcze Mortal Kombat 11. Edycja będzie zawierała podstawową wersję gry wraz z dodatkiem Aftermatch i pakietem Mortal Kombat Kombat Pack, w którego skład weszło sześć grywalnych postaci - Shang Tsung, Nightwolf, Sindel, Terminator T-800, Joker i Spawn. W zestawie znajdzie się też 25 dodatkowych skórek. Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection w przedsprzedaży kosztuje 59,99 euro. Przedmpremierowo można kupić też sam dodatek, jeśli posiadamy podstawkę. To koszt 39.99 euro za sam dodatek lub Aftermath + Kombat Pack za 49,99 euro. Premiera cyfrowej wersji odbędzie się 26 maja na PS4, XOne, PC, Switcha i Stadię.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: