Telekomy

10 GB transferu danych za darmo w T-Mobile, a w Plusie nowa gra i tysiące nagród do wygrania

Grzegorz Ułan
10 GB transferu danych za darmo w T-Mobile, a w Plusie nowa gra i tysiące nagród do wygrania
11

T-Mobile pod koniec lipca udostępnił do testów zupełnie nową wersję aplikacji Mój T-Mobile. Testy chylą się już ku końcowi, aby jeszcze bardziej zaktywować swoich klientów do ostatnich testów, T-Mobile przygotował specjalną promocję. Plus z kolei udostępnił grę online na smartfony, w której do wygrania jest tysiące nagród.

Nowy Mój T-Mobile

T-Mobile udostępnił do testów najpierw tylko klientom abonamentowym swoją zupełnie nową aplikację Mój T-Mobile, teraz mogą z niej korzystać też klienci ofert T-Mobile na Kartę.

Nowy Mój T‑Mobile to w rzeczywistości nie aktualizacja, ale zaprojektowana od nowa aplikacja. Cechuje ją zupełnie nowa szata graficzna, poprawiona stabilność i UX ale przede wszystkim nowy silnik, co ma kolosalne znaczenie dla możliwości rozwoju aplikacji. Już dziś dzięki temu wprowadzone zostały bardzo pożądane przez klientów funkcje.

Według przesłanych informacji nowa wersja aplikacji mobilnej T-Mobile będzie umożliwiała między innymi:

  • zarządzanie wieloma numerami jednocześnie z poziomu jednej aplikacji
  • możliwość przypisania nazw powiązanym w aplikacji numerom dla łatwego zarządzania
  • opcja dodania karty kredytowej jako formy automatycznej płatności oraz metody doładowania kont prepaid
  • możliwość zapłacenia i przeglądania historii faktur z ostatnich 12 miesięcy

Klienci abonamentowi oraz klienci T-Mobile na Kartę, którzy od dziś do 30 września pobiorą nową wersję aplikacji Mój T-Mobile - po ukończonych testach otrzymają dodatkowe 10 GB transferu danych. Warunek jest tylko jeden, po raz pierwszy pobiorą i zalogują się do nowej aplikacji. Link do pobrania wersji testowej - https://play.google.com/apps/testing/pl.tmobile.miboa.

Gra związana z rozgrywkami Ligi Mistrzów UEFA w Plusie

Plus z kolei ogłosił dziś udostępnienie nowej gry dostępnej z poziomu przeglądarki na smartfonach, aby móc w nią zagrać, wystarczy na telefonie uruchomić ten link - graliga.pl i zarejestrować się w grze. Numer telefonu konieczny jest do późniejszego przesłania informacji o wygranych.

Ja podałem numer mobilnego routera WiFi, na który po chwili przyszedł link aktywujący konto i mogłem od razu zagrać w pierwszą grę. Gra jest prosta zręcznościowo-pamięciowa, trzeba tylko zapamiętać kolejność aktywujących się herbów klubów piłkarskich występujących w Lidze Mistrzów i odtworzyć sekwencję naciskając na odpowiednie herby. Nie zapamiętałem oczywiście, bo robiłem zrzuty:).

Codziennie można zagrać w jedną grę, kolejna udostępniona będzie o północy, a ranking graczy będzie aktualizowany każdego dnia.

Również codziennie do wygrania będzie sporo nagród, m.in.:

  • bilety na mecze grupowe Ligi Mistrzów UEFA,
  • telefony Samsung A6, słuchawki Samsung U Flex i Level Active,
  • oficjalne gadżety Ligi Mistrzów UEFA – piłki, czapki, szaliki, parasolki, plecaki, koszulki,
  • tysiące pakietów IPLA POLSAT SPORT PREMIUM z meczami Ligi Mistrzów UEFA,
  • oferty specjalne od Cyfrowego Polsatu i Plusa z abonamentami na telewizję, telefon lub Internet przez pierwsze 12 miesięcy za 0 zł.

Pula nagród przewidziana na dany dzień ogłaszana jest codziennie do 23:59, a liczba zwycięzców (uczestników z największą liczbą punktów) uzależniona jest od wielkości puli i ogłaszana codziennie o 00:01. Sami zwycięzcy natomiast otrzymają dodatkowo SMS-a z informacją o miejscu w rankingu i wygranej po godzinie 8:00 dnia następnego. Szczegółowy regulamin promocji znajdziecie na stronie graliga.pl, po zalogowaniu do gry. Autorem konceptu tej kampanii w formie grywalizacji jest firma TCC Retail Marketing.

Źródło: inf. prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu