Mobile

MobileNotifier - Lepsze powiadomienia w iOS

9

Im dłużej korzystam z różnorodnych smartphone'ów (to już ponad 6 lat), tym coraz mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że nigdy nie powstanie platforma spełniająca moje wszystkie wymagania. Co prawda, obecnie i tak jestem w lepszej sytuacji, niż w czasach gdy korzystałem z Symbiana 6.1. W Androidzie...

Im dłużej korzystam z różnorodnych smartphone'ów (to już ponad 6 lat), tym coraz mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że nigdy nie powstanie platforma spełniająca moje wszystkie wymagania. Co prawda, obecnie i tak jestem w lepszej sytuacji, niż w czasach gdy korzystałem z Symbiana 6.1. W Androidzie oraz iOS, wiele spraw rozwiązać można przy użyciu nieoficjalnych modyfikacji.

Jedną z takich kwestii są powiadomienia. O ile w Androidzie rozwiązano je całkiem nieźle i w miarę rozsądnie, to w iOS, według mnie są one nadmiernie uproszczone. Sama metoda wyświetlania powiadomień nie jest zła. Brakuje mi jednak kolejkowania tych wiadomości i możliwości późniejszego powrotu do nich, żeby sprawdzić kto i czym zawraca mi głowę.

Od czego mamy jednaj jailbreak? W Cydii od dawna dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają dość mocno namieszać w systemie. Niektóre z nich pozwala nawet upodobnić iOS do Androida. Nie o to jednak chodzi, prawda? Upodabnianie jednego systemu do drugiego to ślepa uliczka. Lepiej już chyba po prostu zmienić telefon.

Wracając jednak do powiadomień. Jednym z rozwiązań, które wprowadza lepsze powiadomienia w iOS jest MobileNotifier.

Według mnie, powyższe rozwiązanie jest świetne. Szczególnie podoba mi się możliwość odesłania informacji do kolejki. MobileNotifier jest obecnie dostępny w wersji beta. Aby go zainstalować, należy dodać do Cydii odpowiednie repozytorium, które odnajdziecie tutaj, a następnie pobrać aplikacje.

Jeśli zdecydujecie się zainstalować MobileNotifier, pamiętajcie że robicie to na własną odpowiedzialność.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

wideooprogramowanieiOS