E-sport

Mistrzostwa Świata w World of Tanks już w ten weekend

Paweł Winiarski
Mistrzostwa Świata w World of Tanks już w ten weekend
4

World of Tanks to jedna z najpopularniejszych gier sieciowych, a przy okazji jedna z popularniejszych gier e-sportowych. Już w ten piątek i sobotę, na warszawskim Torwarze, odbędą się Mistrzostwa Świata World of Tanks - The Grand Finals 2016.

Na imprezie zmierzy się 12 najlepszych e-sportowych drużyn z całego świata, które przyjadą do Warszawy rywalizować nie tylko o tytuł mistrzowski, ale również o wysokie nagrody pieniężne. Pula mistrzostw to bowiem ponad 1 200 000 złotych, jest więc o co walczyć.

Jeśli zdecydujecie się na udział w wydarzeniu, zarezerwujcie sobie czas w piątek albo sobotę. Pierwszego dnia wejdziecie na mistrzostwa od godziny 10:00, pierwsze mecze rozpoczną się o 12:00 - rozgrywki fazy grupowej potrwają do wieczora. W sobotę impreza rozpocznie się również o godzinie 10:00, rozgrywki o 12:00, finał zaplanowano natomiast na godzinę 20:00. Dokładny harmonogram rozgrywek znajdziecie pod tym adresem.

Poza samymi rozgrywkami, Wargaming przygotował dla publiczności również inne atrakcje - będzie strefa VR, wspólne granie w World of Tanks i World of Warships, PC-ty, PS4’ki i konkursy z nagrodami. Przed halą Torwaro stać będą dwa prawdziwe czołgi T-34-85 i M4A1 Sherman oraz ciężarówka militarna MGT-20.

Wstęp na imprezę jest wolny. Jeśli nie uda Wam się dotrzeć, będziecie mogli śledzić imprezę w sieci, pod tym adresem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

World of TanksesportWargaming