9

Mint.com zwycięzcą na TechCrunch 40

Główną nagrodą dla najciekawszego serwisu na konferencji TechCrunch 40 (wiadomo przez kogo organizowanej) było $50,000. Zwycięzcą z pośród 700 zgłoszony firm został serwis Mint.com – w skrócie jest to miejsce gdzie możemy zintegrować wszystkie informacje o naszych finansach, zebrać wszystkie dane z naszych kont bankowych oraz kart kredytowych. Zarządzanie finansami z jednego miejsca przynosi użytkownikom […]

Główną nagrodą dla najciekawszego serwisu na konferencji TechCrunch 40 (wiadomo przez kogo organizowanej) było $50,000. Zwycięzcą z pośród 700 zgłoszony firm został serwis Mint.com – w skrócie jest to miejsce gdzie możemy zintegrować wszystkie informacje o naszych finansach, zebrać wszystkie dane z naszych kont bankowych oraz kart kredytowych.

Zarządzanie finansami z jednego miejsca przynosi użytkownikom zarówno wymierne korzyści finansowe jak również optymalizuje ich czas spędzany nad finansami (domowymi bądź firmowymi).

Polecam obejrzeć wywiad z właścicielem MINT – na filmie prezentuje on swój serwis oraz opowiada o jego głównych zaletach (szkoda, że nie ma takiego serwisu w naszym kraju).