Świat

mini Seedcamp zwycięzcy : HumanWay, Joobili, Mypolitiq, Skrybot!!

Grzegorz Marczak
mini Seedcamp zwycięzcy : HumanWay, Joobili, Mypolitiq, Skrybot!!
7

Właśnie zakończył się pierwszy polski mini Seedcamp. Zwycięzcami warszawskiej edycji zostali HumanWay, Joobili, Mypolitiq, i Skrybot! Autorzy tych serwisów będą zaproszeni do UK i będą brać udział w Seedcampie (tym razem nie wersji mini)! Zwycięzcom serdecznie gratuluję i życzę powodzenia w walce o...

Właśnie zakończył się pierwszy polski mini Seedcamp. Zwycięzcami warszawskiej edycji zostali HumanWay, Joobili, Mypolitiq, i Skrybot! Autorzy tych serwisów będą zaproszeni do UK i będą brać udział w Seedcampie (tym razem nie wersji mini)! Zwycięzcom serdecznie gratuluję i życzę powodzenia w walce o główną nagrodę!

Po kilku godzinach spędzonych na sali z startapami podczas tak zwanych sesji z mentorami muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawe doświadczenie. Możliwość rozmowy i zadawania pytań, poznania planów serwisów oraz ich wątpliwości co do kierunków rozwoju, reakcja na feedback czy też znajdowanie porozumienia to rzeczy których tak naprawdę nie można doświadczyć podczas normalnych prezentacji. Byłem bardzo zaskoczony tym jak dobrze przebiegały dyskusje, argumenty z obu stron były bardzo rzeczowe i widać było z obu stron duży entuzjazm.

Relację z prezentacji startupów zamieściłem na flakerze - także jeśli ktoś chce zapoznać się z opiniami zaraz po samych 5 minutowych prezentacjach to zapraszam do przeczytania.. Polecam też oczywiście prześledzenie informacji otagowanych słowem seedcamp na blipie i flakerze - znajdzie się tam sporo komentarzy z pierwszej ręki.

Szerszy komentarz co do całej imprezy - tego jak było, kto był moim faworytem i dlaczego warto uczestniczyć w takich spotkaniach zamieszczę jutro - dziś czeka nas jeszcze jeden punkt programu czyli wieczorny drink i rozmowy kuluarowe (na które było mało czasu podczas mini seedcampu).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu