Świat

Jutro na mini Seedcampie

Grzegorz Marczak
Jutro na mini Seedcampie
3

Jutro będę miał dużą przyjemność przysłuchać się prezentacji 20 startupów podczas imprezy mini Seedcamp, która odbędzie się w Warszawie w siedzibie Agory. Oprócz prezentacji i paneli dyskusyjnych odbędą się też zamknięte sesje, na której podzieleni na grupy "mentorzy" (od razu dodam, że nie ja wymyś...

Jutro będę miał dużą przyjemność przysłuchać się prezentacji 20 startupów podczas imprezy mini Seedcamp, która odbędzie się w Warszawie w siedzibie Agory. Oprócz prezentacji i paneli dyskusyjnych odbędą się też zamknięte sesje, na której podzieleni na grupy "mentorzy" (od razu dodam, że nie ja wymyśliłem te określenie) będą mogli dyskutować, zadawać pytania twórcom serwisów oraz dawać im cenne rady.

Ponieważ startupów jest aż 20 dlatego nie ma możliwości aby doprowadzić do spotkania każdego z każdy. W związku z tym zostały wybrane grupy mentorów i serwisów, które odbędą ze sobą sesje za zamkniętymi drzwiami. Pod topór mojej gromadki trafią takie serwisy jak (chyba nie zdradzam tera żadnej tajemnicy imprezy?):

Jestem bardzo ciekawy jak wypadnie cała impreza i jak zaprezentują się nasze startupy. Jeśli tylko w Agorze nie zawiedzie wifi to postaram się aktynie relacjonować to co dzieje się na mini Seedcampie (oprócz oczywiście informacji z zamkniętych sesji i wniosków po spotkaniach) na Flakerze. Na koniec wszystkie wpisy trafią do "historyjki", w której zbiorę wszystkie informacje z mini Seedcampu. Mam nadzieję, że mini Seedcamp (który odbywa się chyba pierwszy raz w Polsce) będzie przez organizatorów uwieczniony na jakimś filmie wsparty jakimiś zdjęciami aby można było potem na spokojnie zobaczyć jak przebiegała cała impreza.

Jeśli chcielibyście zadać jakieś pytanie dotyczące powyższych serwisów internetowych zapraszam do komentarzy - chętnie w waszym imieniu przekażę je prezentującym się serwisom a odpowiedzi oczywiście opiszę na blogu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu