Jeden z najczęściej odwiedzanych przeze mnie serwisów (ze względu na gromadzenie tam zdjęć) czyli Flickr udostępni nową część serwisu o nazwie „Places Page”. Jak sama nazwa wskazuje nowa część serwisu będzie umożliwiała użytkownikom obejrzenie zdjęć z różnych miejsc na świecie (przy okazji flickr poprawił swój system do geotagowania). Oprócz zdjęć które umieszczają użytkownicy na stronach […]


Jeden z najczęściej odwiedzanych przeze mnie serwisów (ze względu na gromadzenie tam zdjęć) czyli Flickr udostępni nową część serwisu o nazwie „Places Page”. Jak sama nazwa wskazuje nowa część serwisu będzie umożliwiała użytkownikom obejrzenie zdjęć z różnych miejsc na świecie (przy okazji flickr poprawił swój system do geotagowania).

Oprócz zdjęć które umieszczają użytkownicy na stronach o miejscach autorzy serwisu dodali również kilka podstawowych informacji takich jak pogoda, czas lokalny oraz pasujące do tych miejsc grupy z serwisu flickr.

Flickr gromadzi ponad 1 miliard zdjęć, miesięcznie odwiedza go prawie 40 milionów osób a zarejestrowanych w serwisie jest około 15 milionów ludzi.

Bardzo ciekawe czy stworzenie podstrony z zdjęciami z różnych stron świata w Flickr zagrozi serwisom, które do tej pory specjalizowały się w tego typu funkcjonalnościach.