Ciekawe strony

Ciekawostka w wyszukiwarce cen.

Grzegorz Marczak
Ciekawostka w wyszukiwarce cen.
4

Wyszukiwarki cen to serwis w których bardzo trudno wymyślić jest nową funkcjonalność, która była by tak naprawdę ciekawa i pożyteczna dla użytkowników (właściwie wszystko co jest potrzebne jest już w tego typu serwisach - a przynajmniej mi się tak wydaje). Nowo powstała zagraniczna wyszukiwarka t...

Wyszukiwarki cen to serwis w których bardzo trudno wymyślić jest nową funkcjonalność, która była by tak naprawdę ciekawa i pożyteczna dla użytkowników (właściwie wszystko co jest potrzebne jest już w tego typu serwisach - a przynajmniej mi się tak wydaje).

Nowo powstała zagraniczna wyszukiwarka tjoos.com oprócz standardowych funkcji zaprezentowała jedną ciekawostkę o której uważam, że warto wspomnieć (może ktoś przeczyta notkę na moim blogu i zaimplementuje to funkcję w polskich serwisach).

Otóż nowością o której piszę jest możliwość porównania ofert sklepów w momencie kiedy kupujemy więcej niż jedną sztukę danego towaru. W dobie kiedy wszędzie słyszy się słowo "społecznościowe" - zakupy również mogą takie być. Wystarczy umówić się ze znajomymi, którzy chcieli by kupić to co my i sprawdzić w wyszukiwarce cen, który sklep oferuje nam lepszą cenę jeśli chcemy kupić dwie lub więcej sztuk tego samego produktu.

Jeśli zakupy grupowe rozwiną się w Polsce(na zachodzie jest kilka serwisów na których ludzie umawiają się na wspólne zakupy w celu zaoszczędzenia pieniędzy i wykorzystania potencjału jaki dają pół hurtowe zakupy) to wyszukiwarki na pewno uzbroją się u nas w tego typu informacje.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu