Microsoft

Microsoft ujawnia szczegóły na temat streamu z konferencji 21 stycznia

Jakub Szczęsny
Microsoft ujawnia szczegóły na temat streamu z konferencji 21 stycznia
88

Windows 10 zbliża się wielkimi krokami. Chyba wszystkie media dotyczące nowych technologii na świecie zaczynają ukradkiem spoglądać na kalendarze i wyczekują 21 stycznia. Wiadomo bowiem, że Windows 10 dla Microsoftu będzie naprawdę ważnym produktem, zwłaszcza, że w końcu naprawi on błędy poprzednika...

Windows 10 zbliża się wielkimi krokami. Chyba wszystkie media dotyczące nowych technologii na świecie zaczynają ukradkiem spoglądać na kalendarze i wyczekują 21 stycznia. Wiadomo bowiem, że Windows 10 dla Microsoftu będzie naprawdę ważnym produktem, zwłaszcza, że w końcu naprawi on błędy poprzednika - a właściwie to samego Microsoftu. Ponadto, zaprezentowany ma zostać Windows Phone/Mobile 10, od którego również bardzo dużo się oczekuje. Rzekłbym nawet, że więcej, niż od poprzedniej wersji.

Stream wideo rozpocznie się o godzinie 18 naszego czasu (9 rano w Seattke). Microsoft będzie opowiadać o typowo konsumenckich aspektach nowego systemu Windows, tuż po tym zapowiadane jest udostępnienie wersji Consumer Preview - podobnie, jak to miało miejsce z wersją korporacyjną. Po tym także spodziewamy się udostępnienia Windows 10 dla telefonów komórkowych w wersji Phone Insider, co zresztą potwierdził (pokrętnie bo pokrętnie) sam Gabe Aul.

Wydarzenie będzie transmitowane za pośrednictwem specjalnie przygotowanej strony internetowej, która nazywa się "Windows 10 Story". Wersja na żądanie będzie dostępna chwilę po zakończeniu konferencji - jeżeli ją przegapicie będziecie mogli ją odtworzyć jeszcze raz.

Na konferencji będą gościć Joe Belfiore, Terry Myerson, Phil Spencer i oczywiście... sam Satya Nadella.

Ale spokojnie, nawet jeśli trudne będzie dla Was obejrzenie powtórki z konferencji, będziemy dla Was relacjonować całe wydarzenie za pomocą livebloga na Antywebie. Czeka nas dużo emocji i zapewne wiele ciekawych informacji na temat nie tylko Windows 10, ale także i przyszłości całego Microsoftu.

Grafika: 1, 2

Źródło: Winbeta

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu