Polska

To już dziś! Warszawska odsłona Microsoft Tech Summit wystartowała!

Kamil Świtalski
To już dziś! Warszawska odsłona Microsoft Tech Summit wystartowała!
1

Microsoft Tech Summit to impreza która odbywa się w czternastu miastach na całym świecie. Jej najświeższa odsłona rozpoczęła się dzisiaj w Warszawie. W tamtejszej Hali Expo XXI do jutra potrwa jedna z największych w tej części świata. Odwiedziliśmy tegoroczną imprezę MTS — co zastaliśmy na miejscu?

Azure i Microsoft 365 na pierwszym planie

Konferencje Microsoftu to zawsze świetna okazja, by spotkać nie tylko szerokie grono pasjonatów, ale także specjalistów związanych z ich ekosystemem i szeroko pojętą informatyką. Microsoft Tech Summit to impreza, która w Warszawie obecna jest regularnie od 2005 roku, cały czas rośnie... i tegoroczna edycja jest tego idealnym przykładem. To znacznie większe wydarzenie!

Tegoroczne Microsoft Tech Summit Warsaw odwiedziłem tuż po otwarciu. Ogromne przestrzenie Hali Expo XXI zawsze robią wrażenie. Hub, miejsce gdzie można w spokoju napić się kawy, porozmawiać z wystawcami chętnie opowiadającymi o swoich produktach i wykorzystywanych technologiach, a także prowadzić tzw. networking przez swoją przestrzeń może sprawiać wrażenie pustego. Nie dajcie się jednak zwieźć pozorom — skala robi swoje. Prawdą jednak jest, że lwią część uczestników w czasie trwania tamtejszych prezentacji można znaleźć właśnie w miejscach, gdzie odbywają się najważniejsze wówczas wydarzenia. Jeżeli na co dzień pracujecie z chmurą Microsoft Azure albo pakietem Microsoft 365 — to nie powinno was tam zabraknąć. Wśród tamtejszych prezenterów wystąpią m.in. Jeffrey Snover oraz Craig Dewar.

Darmowa porcja wiedzy na wyciągnięcie ręki

Microsoft Tech Summit Warsaw to dwudniowe wydarzenie, na którym macie możliwość zgarnąć ogromną porcję wiedzy. Warto też wspomnieć, że jest to impreza darmowa — na którą wcześniej trzeba się tylko zarejestrować. Pełną rozpiskę na najbliższe dwa dni znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia, gdzie możecie się także dokonać rejestracji by trafić tam jeszcze dziś lub jutro!

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu