Po Godzinach

The Matrix 4 Resurrections - pełny trailer już dostępny

Kamil Pieczonka
The Matrix 4 Resurrections - pełny trailer już dostępny
22

W sieci pojawił się teaser trailera (sam nie wierze, że o tym pisze) filmu The Matrix 4 Resurrections. Pełny trailer zostanie opublikowany za 2 dni, a póki co mamy bardzo klimatyczną zajawkę.

The Matrix 4 Resurrections - trailer

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, Warner Bros właśnie opublikował pełny trailer Matrix 4 Resurrections. Trudno wywnioskować z niego co będzie osią fabuły, ale wygląda na to, że Neo będzie musiał na nowo odkryć swoją przeszłość. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że to dobrze jak trailer nie zdradza całej fabuły, a jedyny minus jest taki, że nie mogę się doczekać 22 grudnia 2021 :-).

The Matrix 4 Resurrections - zapowiedź trailera

Na ten film wielu fanów z pewnością czeka z wypiekami na twarzy. Po 18 latach od premiery ostatniej części trylogii, na ekrany kin ponownie wraca Matrix, a wraz z nim między innymi Keanu Reeves jako Neo i Carrie-Anne Moss jako Trinity. Pierwszy bardzo klimatyczny teaser trailera pojawił się w sieci dzisiaj, ale jest tylko zapowiedzią pełnej wersji, która zostanie opublikowana za 2 dni. Na sam film musimy natomiast poczekać do 22 grudnia 2021 roku, czyli jeszcze niespełna 4 miesiące. Niestety nie wiemy jeszcze praktycznie nic na temat fabuły, a z poniższych fragmentów trudno coś wywnioskować, choć widać retrospekcje z poprzednich części.

Polski tytuł to Matrix: Zmartwychwstania i patrząc na udostępnione zdjęcia, można odnieść wrażenie, że będzie to coś na kształt wznowienia serii, kiedy to starzy wyjadacze (Neo, Trinity) zwerbują nowych ludzi do walki z Matriksem. To oczywiście jednak tylko moje gdybania, być może trailer ujawni nam nieco więcej informacji. Premiera w kinach będzie miała miejsce równolegle z premierą w ramach HBO Max, więc osoby posiadające dostęp do tego serwisu będą mogły go obejrzeć niezależnie od tego jak będzie wyglądała sytuacja pandemiczna na świecie. Chyba, że Warner Bros w obawie przed słabymi wynikami box-office postanowi opóźnić datę premiery, co już niestety wcześniej zrobił. Trzymamy kciuki aby tak się jednak nie stało.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu