Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
e-sport

Masz challengera w League of Legends? W rzeszowskiej firmie dostaniesz 1000 złotych premii

PK
Paweł Książek
25

W sieci pojawiło się ogłoszenie rzeszowskiej firmy G2A, w której zawarty został ciekawy zapis: "jeśli grasz w League of Legends to w zależności od reprezentowanego poziomu do pensji otrzymasz stałą premię". Co ciekawsze, im wyższa dywizja, tym większa premia. Jeśli jesteś w challengerze, najwyższej...

W sieci pojawiło się ogłoszenie rzeszowskiej firmy G2A, w której zawarty został ciekawy zapis: "jeśli grasz w League of Legends to w zależności od reprezentowanego poziomu do pensji otrzymasz stałą premię". Co ciekawsze, im wyższa dywizja, tym większa premia. Jeśli jesteś w challengerze, najwyższej dywizji - co miesiąc będziesz otrzymywała 1000 złotych więcej.

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że ktoś robi sobie żarty. Jednak ogłoszenie potwierdzają pracownicy firmy. - Ogłoszenie jest wiarygodne - mówi Marek Zimny, Marketing Specialist w G2A. Zapytałem również, skąd pomysł na tego typu premie. - Chcemy mieć pewność, że zatrudniona przez nas osoba faktycznie jest specjalistą w tym co robi - dodał.

G2A zajmuje się elektroniczną dystrybucją kluczy aktywacyjnych do gier komputerowych i oprogramowania.  Firma szuka specjalistki ds. e-sportu i promocji firmy, która będzie odpowiedzialna między innymi za: kontakt ze streamerami i vlogerami na arenie międzynarodowej, dbanie o pozytywny wizerunek firmy czy też utrzymywanie dobrych relacji ze sceną e-sportową. W ogłoszeniu jasno jest napisane, że G2A potrzebuje kobiety. Jest to spowodowane chęcią zwiększenia zatrudnienia przedstawicielek tej płci.

Firma ma kilka wymagań, między innymi: dobrą znajomość sceny e-sportowej, w tym takich gier jak League of Legends i Starcraft 2. Dodatkowym atutem jest gra w LoL-a i reprezentowanie jak najwyższej dywizji. Z tym wiążą się premie:

Gold  - 100zł
Platinum - 200zł
Diamond - 300zł
Challenger - 1000zł

Zachęcające, prawda? Chyba wcześniej nie było tego typu ogłoszenia. Ciekawe, czy uda się znaleźć odpowiednią kandydatkę.

Ogłoszenie znajduje się między innymi w serwisie Tablica.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

League of LegendsG2A