Świat

Mashable Social Media Day 2010 we Wrocławiu już 30 czerwca

GM
Grzegorz Marczak
9

Mashable.com jest organizatorem serii spotkań na świecie pod hasłem Mashable Social Media Day 2010. W Polsce za organizowanie tej imprezy odpowiedzialna jest agencja PR-owa publicon.pl. Wczoraj dostałem od nich zaproszenie na spotkanie wraz z informacją co dokładnie będzie się działo podczas Social...

Mashable.com jest organizatorem serii spotkań na świecie pod hasłem Mashable Social Media Day 2010. W Polsce za organizowanie tej imprezy odpowiedzialna jest agencja PR-owa publicon.pl. Wczoraj dostałem od nich zaproszenie na spotkanie wraz z informacją co dokładnie będzie się działo podczas Social Media Day we Wrocławiu. Poniżej zamieszam więc agendę z oraz krótki opis spotkania, które odbędzie się jest już 30 czerwca!

Chcemy zebrać (online i offline) polskich specjalistów i praktyków social media, wymienić się poglądami - np. co do pomiaru sukcesu w działaniach sm, a także - samym wydarzeniem - zaakcentować, że nasz rynek socialmediowy bardzo się rozwija i jest ważnym ośrodkiem w naszej części Europy.

O 18.00 zapraszamy do Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na
Wrocławski Meetup:

W programie: Panele dyskusyjne

- miasto i social media: lokalna społeczność, mobilny internet, promocja miasta - postawy obywatelskie dzięki społecznej sieci
- przyszłość serwisów: w którą stronę będą ewoluowały serwisy społecznościowe? Jakie użyteczności będą najbardziej i najszerzej promowane? Czy zmiana naszej-klasy na nk.pl to ustanowienie nowej jakości dla pozostałych polskich społeczności?

Po spotkaniu, zapraszamy na ogólnopolski panel online:

W trzech blokach tematycznych zaproszeni rozmówcy - specjaliści będą odpowiadać na pytania uczestników panelu dzięki kanałom na Facebooku (facebook.com/smdaypoland), Blipie (^smdaypoland) i Twitterze (@smdaypoland)

20.00 - 20.30 - Przyszłość marketingu i PR w Social Media
20.30 - 21.30 Polityka
21.30 - 22.30 What's next ?

Więcej informacji można znaleźć na
http://socialmedia.publicon.pl/index.php/smday/

Niestety nie bardzo wiadomo kto będzie brał udział w imprezie, kto wystąpi podczas paneli dyskusyjnych itp. Dostałem wprawdzie zaproszenie od organizatorów do uczestniczenia w spotkaniu ale chyba dla każdego informacja na 3 dni przed imprezą to trochę za mało czasu aby przeorganizować sobie cały tydzień i znaleźć miejsce na wyjazdową imprezę. Pozostaje mi więc śledzić to co będzie działo się online jeśli chodzi o Social Media Day 2010 - mam nadzieję, że nie będzie to "pusta impreza".

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu