Wideo

Mario Kart w stylu Szybkich i Wściekłych to najlepsze, co dziś zobaczycie [od Natalii]

Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
0

Wielkimi krokami zbliża się premiera Mario Kart 8 Deluxe, czyli przenośnej wersji ostatniej dużej odsłony wyścigów z bohaterami gier Nintendo. Chodzi oczywiście o wersję na Nintendo Switch, może się więc okazać, że gra będzie bić rekordy. Ba, sam robię przymiarki do zakupu i podejrzewam, że większoś...

Wielkimi krokami zbliża się premiera Mario Kart 8 Deluxe, czyli przenośnej wersji ostatniej dużej odsłony wyścigów z bohaterami gier Nintendo. Chodzi oczywiście o wersję na Nintendo Switch, może się więc okazać, że gra będzie bić rekordy. Ba, sam robię przymiarki do zakupu i podejrzewam, że większość znajomych ze Switchem zrobi dokładnie to samo. Zwiastun, w którym bohaterowie gry udają postacie z filmów Szybcy i Wściekli (a dokładnie najnowszej, nadchodzącej odsłony) nie jest oczywiście oficjalny, ale bardzo przyjemnie się go ogląda. Wielki uśmiech gwarantowany, szczególnie do porannej kawy.

ps. Natalia siedzi z nami w biurze i jest naszym redakcyjnym „dobrym duchem”. Bardzo często podsyła nam fajne filmiki z YT, postanowiliśmy więc umieszczać je na łamach Antyweba – stąd też nazwa cyklu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

od natalii