Wideo

Thor: Ragnarok zapowiada się świetnie [od Natalii]

Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
9

Sam nie do końca wiem co obejrzałem - nowy zwiastun Thora, czy może nowy zwiastun Guardians of the Galaxy? Filmowy władca piorunów był fajną serią, ale kolejna odsłona w tym samym klimacie już by nie przeszła. Dlatego najwidoczniej twórcy postanowili dodać trochę właściwego dla Strażników Galaktyki...

Sam nie do końca wiem co obejrzałem - nowy zwiastun Thora, czy może nowy zwiastun Guardians of the Galaxy? Filmowy władca piorunów był fajną serią, ale kolejna odsłona w tym samym klimacie już by nie przeszła. Dlatego najwidoczniej twórcy postanowili dodać trochę właściwego dla Strażników Galaktyki humoru. I co? I zapowiada się swietnie!

A sama fabuła?

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!

- wyjaśnia opis na oficjalnym kanale Marvel.

Thor nie jest najmocniejszą filmową serią Marvela, ale poszczególne odsłony oglądało się dobrze. Przez wspomniany element komediowy Thor: Ragnarok może się okazać jednym z lepszych filmów ze stajni Marvela.

ps. Natalia siedzi z nami w biurze i jest naszym redakcyjnym „dobrym duchem”. Bardzo często podsyła nam fajne filmiki z YT, postanowiliśmy więc umieszczać je na łamach Antyweba – stąd też nazwa cyklu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

zwiastun